سلام میهمان گرامی , اگر تا کنون ثبت نام نکرده اید در مرجع تخصصی گیم سازان ثبت نام کنید مطمئن باشید پشیمان نخواهید شد برای ثبت نام کلیک کنید مطمئنا تمام کاربران به فرومهایی میروند که مدیران از پس سوالات کاربران برآیند سایت گیم سازان با سالها تجربه در این امر شما را یاری خواهد کرد امیدواریم بعد از ثبت نام ساعات خوشی را در کنار یکدیگر سپری کنیم.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: خسته نباشید

یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

خسته نباشید

سلام خسته نباشید میگم به تمام کاربران انجمن . سپاس بی کران از ******** که این جا رو زده و کمک میکنه به کسایی که میخوان کانفیگر سرور شن . من با کمک های ایشون یک کانفیگر شدم و با یادگیری زبان لاتین تونستم کد های پلاگین نویسی هم به خوبی یاد بگیرم . نمیدونم چطور از ایشون تشکر کنم واقعا بهترین جایی که درس گرفتم اینجا بوده از این بعد من هم در اینجا فعال میشم و به کسانی که مثل من بوده و هستند کمک میکنم که کمک ایشون به من جبران شه
    من یک سرور زدم پلاگین نویسی هم بلدم خیلی چیزا توش گزاشتم سرور با حالی شده ولی نمیدونم چرا وقتی از بالا میپری رو زمین نمیمیری . نمیدونم مشکل از کجاست
    میدونم یکی از فایل ها sma کدی به نام mp_falldamage داره ولی هرچی میگردم گیداش نمیکنم و این کد داخل سرور هم جواب گو نیست و حتی روی وی پی اس :| نمیدونم والا هرکاری که بگین کردم 2 بار سرور کانفیگ کردم باز اون در اومد نظر شما چیه بنظرتون چه کار کنم ؟
    الان دارم یک فایل جیل بریک مود بتا رو کانفیگ میکنم که انشالاه تموم بشه فک کنم باگ بره
    فعلا اومدم اینجا ببینم کسی نظر دیگه ای نداره ؟ چون میدونین کانفیگ کردن یک پلاگین مود جیل روز ها یا ماه ها شاید زمان ببره

نوشته های وبلاگ
    3
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

پاسخ : خسته نباشید

نقل قول نوشته اصلی توسط mikaeel نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید میگم به تمام کاربران انجمن . سپاس بی کران از ******** که این جا رو زده و کمک میکنه به کسایی که میخوان کانفیگر سرور شن . من با کمک های ایشون یک کانفیگر شدم و با یادگیری زبان لاتین تونستم کد های پلاگین نویسی هم به خوبی یاد بگیرم . نمیدونم چطور از ایشون تشکر کنم واقعا بهترین جایی که درس گرفتم اینجا بوده از این بعد من هم در اینجا فعال میشم و به کسانی که مثل من بوده و هستند کمک میکنم که کمک ایشون به من جبران شه
    من یک سرور زدم پلاگین نویسی هم بلدم خیلی چیزا توش گزاشتم سرور با حالی شده ولی نمیدونم چرا وقتی از بالا میپری رو زمین نمیمیری . نمیدونم مشکل از کجاست
    میدونم یکی از فایل ها sma کدی به نام mp_falldamage داره ولی هرچی میگردم گیداش نمیکنم و این کد داخل سرور هم جواب گو نیست و حتی روی وی پی اس :| نمیدونم والا هرکاری که بگین کردم 2 بار سرور کانفیگ کردم باز اون در اومد نظر شما چیه بنظرتون چه کار کنم ؟
    الان دارم یک فایل جیل بریک مود بتا رو کانفیگ میکنم که انشالاه تموم بشه فک کنم باگ بره
    فعلا اومدم اینجا ببینم کسی نظر دیگه ای نداره ؟ چون میدونین کانفیگ کردن یک پلاگین مود جیل روز ها یا ماه ها شاید زمان ببره
    سلام
    مشکل gravity مرتبط با damage ، بخاطر همین hp بطول کامل اتفاق نمیوفته

اینا همه بر میگرده به استفاده از تنظیمات مودی مثل جیل
    موفق باشید

راه اندازی رایگان سرور شما توسط ما

تبلیغات، خرید و فروش رایگان

کپی نکنید تا پیشرفت کنید ، یاد بگیرید علم بیاموزید به دیگران منتقل کنید تا دیگران از شما کپی کنن ، پس شما اجبارا از کسی کپی نکنید ، آدمای بزرگ پشتشون حرف هست ، حرف پشتت نباشه کوچیکی ، دشمن نداشته باشی کوچیکی ، بهت حسادت نکنن کوچیکی

یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

اره برای همین نشستم کلا دارم یک جیل بریک مود بتا دیگه کانفیگ میکنم که کدی به نام mp_falldamage نداشته باشه
    دوست آن باشد که گیرد دست دوست !

نوشته های وبلاگ
    3
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط mikaeel نمایش پست ها
    اره برای همین نشستم کلا دارم یک جیل بریک مود بتا دیگه کانفیگ میکنم که کدی به نام mp_falldamage نداشته باشه
    داخل سورسهای مود اینو سرچ کن کلا 15 ثانیه طول میکشه
    mp_falldamage

راه اندازی رایگان سرور شما توسط ما

تبلیغات، خرید و فروش رایگان

کپی نکنید تا پیشرفت کنید ، یاد بگیرید علم بیاموزید به دیگران منتقل کنید تا دیگران از شما کپی کنن ، پس شما اجبارا از کسی کپی نکنید ، آدمای بزرگ پشتشون حرف هست ، حرف پشتت نباشه کوچیکی ، دشمن نداشته باشی کوچیکی ، بهت حسادت نکنن کوچیکی

یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

سرچ کردم چیزی به نام این نبود
    مجبور شدم تمام سورس هارو بگردم دنبال کدی که این بلا رو سرم اورده و بلاخره بعد 2 ساعت پیدا شد
    دوست آن باشد که گیرد دست دوست !

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)