سلام میهمان گرامی , اگر تا کنون ثبت نام نکرده اید در مرجع تخصصی گیم سازان ثبت نام کنید مطمئن باشید پشیمان نخواهید شد برای ثبت نام کلیک کنید مطمئنا تمام کاربران به فرومهایی میروند که مدیران از پس سوالات کاربران برآیند سایت گیم سازان با سالها تجربه در این امر شما را یاری خواهد کرد امیدواریم بعد از ثبت نام ساعات خوشی را در کنار یکدیگر سپری کنیم.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: مشکل در ادیت 3 فایل مهم

یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

Exclamation مشکل در ادیت 3 فایل مهم

مشکل در ویرایش فایل anticamp text من اون 3 خط رو میزارم تو server.cfg ولی دمیج کم نمکنه میشه 3 خط رو درست و کامل بفرستید..
    2 : مشکل در فایل server.masage text بلد نیستم ادیت کنم فایل text رو میشه یه توضیح مختصر بدید چون میخوام یه خورده تبلیغات بزارم برای سرورم.
    3 : مشکل در فایل rank.amxx این پلاگینی که شما گزاشتید رنک رو فقط نشون میده و من وقتی کسی رو میکشم به kill هام اضافه نمیشه انگار خرابه بررسی کنید و جوابش رو بم بدید .
    ممنون از جوابتون.

نوشته های وبلاگ
    3
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

پاسخ : مشکل در ادیت 3 فایل مهم

نقل قول نوشته اصلی توسط 09909090... نمایش پست ها
    مشکل در ویرایش فایل anticamp text من اون 3 خط رو میزارم تو server.cfg ولی دمیج کم نمکنه میشه 3 خط رو درست و کامل بفرستید..
    2 : مشکل در فایل server.masage text بلد نیستم ادیت کنم فایل text رو میشه یه توضیح مختصر بدید چون میخوام یه خورده تبلیغات بزارم برای سرورم.
    3 : مشکل در فایل rank.amxx این پلاگینی که شما گزاشتید رنک رو فقط نشون میده و من وقتی کسی رو میکشم به kill هام اضافه نمیشه انگار خرابه بررسی کنید و جوابش رو بم بدید .
    ممنون از جوابتون.
    مشکل اینجاست که شما همه پلاگینهارو با هم میریزید روی سرور و اونهارو کانفیگ نمیکنید ، زمانی که سرورو ران میکنید این مشکلات طبیعی هست ، باید پلاگینهارو تک تک کانفیگ کنید بعد پلاگین دیگه رو بریزید روی سرور ، توضیحات مربوط به هر پلاگین در صفحه خودش داده شده

راه اندازی رایگان سرور شما توسط ما

تبلیغات، خرید و فروش رایگان

کپی نکنید تا پیشرفت کنید ، یاد بگیرید علم بیاموزید به دیگران منتقل کنید تا دیگران از شما کپی کنن ، پس شما اجبارا از کسی کپی نکنید ، آدمای بزرگ پشتشون حرف هست ، حرف پشتت نباشه کوچیکی ، دشمن نداشته باشی کوچیکی ، بهت حسادت نکنن کوچیکی

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)