سلام میهمان گرامی , اگر تا کنون ثبت نام نکرده اید در مرجع تخصصی گیم سازان ثبت نام کنید مطمئن باشید پشیمان نخواهید شد برای ثبت نام کلیک کنید مطمئنا تمام کاربران به فرومهایی میروند که مدیران از پس سوالات کاربران برآیند سایت گیم سازان با سالها تجربه در این امر شما را یاری خواهد کرد امیدواریم بعد از ثبت نام ساعات خوشی را در کنار یکدیگر سپری کنیم.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: مشکلات

یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

Question مشکلات

سلام بر مدیر بی وقت خوبی سرکار !
    ما میخواستیم بدونیم 4 سال پلاگین دادی مردم چیش به ما رسید که 2 تا سوال هم از ما جواب ندادی ؟
    حالا میشه در مورد پلاگین parachute.amxx بگید چطور نصبش کنم ؟
    سوال دیگه ای وقت نداشتید جواب بدید ولی الان دارید این بود که من پلاگین telemenu رو فعال کردم ولی بلد نیستم استفاده کنم چطور کار میکنه ؟یعنی چکار کنم از یه جا به جای دیگه تلپورت شم ؟
    نکته خیلی مهم دیگه این بود که من csdm رونصب کردم و در بازی افلاین همیشه رست میشم و میتونم گان بخرم ولی ایتم نمیشه ایا وقتی این پلاگین رو نصب میکنم دیگه نمیتونم از ایتمای مانند نارنجک و اسموک و فلش استفاده کنم یا باید کار دیگه ای انجام بدم تا بشه استفاده کرد و سوال اخر این بود که این پلاگین csdm مشکلی با پلاگین parachut نداره چون پلاگین grenade_trail.amxx توسط پلاگین csdm غیر فعال شد و هر وقت کد amxx list رو میزنم در جای مناسبش چیزی نمیاد . و قبلا" که پلاگین csdm نصب نکردم و کانترم تنظیمات پیشفرض رو داشت ( تو بیس زنده میشدی نه هر جای مپ ... ) میتونستم ایتم بخرم و الان که با دوستام تو گیم کانتر فان بازی میکنیم )با پلاگین csdm) نمیشه ایتم خرید و از مزایای grenade_trail بهره برد.
    وقت نشد از نحوه نصب پلاگین antycamp اگاه بشم ولی اگه دوست داشتید کار نیک انجام بدید حتما " پاسخ ما رو بی وقفه بیان کنید ممنون میشیم و من برای هر پایپیک 3 ساعت روزانه وقت میزارم تا از پاسخ ان باخبر شم ولی جوابی داده نمیشه و مدیران یا اهمییت نمیدهند و برایشان تکراری شده یا دیر جواب میدن یا جواب نمیدن .

یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

پاسخ : مشکلات

آموزش نصب پلاگین(نصب تمامی پلاگین ها بهمین صورته)
    فایل با فرمت amxx را در پوشه cstrike,addons,amxmodx,plugins بریزید و به پوشه configs مراجعه کنید و فایل plugins.ini را باز کنید و نام پلاگین را بنویسید parachute.amxx در انتها
    اگر فعال نشد یا در ران سرور به مشکل خوردید، یعنی با نسخه amxmodx شما سازگار نیست این پلاگین

تلپورت هم باید أر کنسول تایپ کنید amxmodmenu بعد تو صفحه اصلی منو باز میشه برید صفحه دوم، telmenu ، یه گزینه برای ذخیره تعیین مکانی هست که باید تلپورت بشین یا شخصی بشه، و یه گزینه هم تلپورت کردنه

بعضی پلاگین ها هم در کنارهم باهم سازگار نیستند و باید پلاگین دیگری شبیه به همان را جایگزین کنید.

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)