سلام میهمان گرامی , اگر تا کنون ثبت نام نکرده اید در مرجع تخصصی گیم سازان ثبت نام کنید مطمئن باشید پشیمان نخواهید شد برای ثبت نام کلیک کنید مطمئنا تمام کاربران به فرومهایی میروند که مدیران از پس سوالات کاربران برآیند سایت گیم سازان با سالها تجربه در این امر شما را یاری خواهد کرد امیدواریم بعد از ثبت نام ساعات خوشی را در کنار یکدیگر سپری کنیم.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: مشکل کانتر

یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

Question مشکل کانتر

سلام خوبی اقا ******** مشکل من اینه وقتی کانترم اره مپ رو بالا میاره اون علامته که باید پر بشه تا اخر میره یه دفعی از بازی بیرون میاد ولی هیچ اروری نمیده .
    یه مشکل دیگه من ااین بود که به من گفته بودین کدهای مورد نظر در autoexe.cfg ریخته و این فایل را در cstrike بسازید و اگر منظور شما سرور است در server.cfg قرار داده شود و من فایل autoexe رو دانلود کردم و رختم پوشه cstrick بعد این فایل با notpad اجرا میکنم و رمز mp_flashlight 1 رو بهش اضافه میکنم اخه چون این رمز تو کانترم همیشه غیر فعاله با هر بار وارد شدن باید این رمز رو بزنم تا جراغ قوه روشن بشه ولی باز هم فاییده نداشت ایا راه دیگه ای است که این رمز خودکار و خود به خود فعال بشه اگه نیست در همین بحس autoexe.cfg بیشتر توضیح بدید تا متوجه شم .
    مشکل دیگه من این بود کانترم فقط یه اسپری داره و عوض نمیشه یعنی تو تنظیمات بخش اول که میرم اسپری 6 یا 7 تا هست وقتی تنظیم میکنم که اصلا" عوض نمیشه و کولن فقط 1 دونه فعال از اون همه اسپری که علامته v هستش که حتی رنگش هم عوص نمیشه و فقط زرده !! من چند بار r1 دادم از کانتر خارج شدم و باز وارد شدم ولی همون اش و همون کاسه !!
    ممنون از جوابتون .

نوشته های وبلاگ
    3
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

پاسخ : مشکل کانتر

نقل قول نوشته اصلی توسط pargixon نمایش پست ها
    سلام خوبی اقا ******** مشکل من اینه وقتی کانترم اره مپ رو بالا میاره اون علامته که باید پر بشه تا اخر میره یه دفعی از بازی بیرون میاد ولی هیچ اروری نمیده .
    یه مشکل دیگه من ااین بود که به من گفته بودین کدهای مورد نظر در autoexe.cfg ریخته و این فایل را در cstrike بسازید و اگر منظور شما سرور است در server.cfg قرار داده شود و من فایل autoexe رو دانلود کردم و رختم پوشه cstrick بعد این فایل با notpad اجرا میکنم و رمز mp_flashlight 1 رو بهش اضافه میکنم اخه چون این رمز تو کانترم همیشه غیر فعاله با هر بار وارد شدن باید این رمز رو بزنم تا جراغ قوه روشن بشه ولی باز هم فاییده نداشت ایا راه دیگه ای است که این رمز خودکار و خود به خود فعال بشه اگه نیست در همین بحس autoexe.cfg بیشتر توضیح بدید تا متوجه شم .
    مشکل دیگه من این بود کانترم فقط یه اسپری داره و عوض نمیشه یعنی تو تنظیمات بخش اول که میرم اسپری 6 یا 7 تا هست وقتی تنظیم میکنم که اصلا" عوض نمیشه و کولن فقط 1 دونه فعال از اون همه اسپری که علامته v هستش که حتی رنگش هم عوص نمیشه و فقط زرده !! من چند بار r1 دادم از کانتر خارج شدم و باز وارد شدم ولی همون اش و همون کاسه !!
    ممنون از جوابتون .
    اگر مپ دانلود نمیشه و اگر سرور داخل نته بریزش تو هاستی که باهاش سایت میسازن و از پلاگین fastdl استفاده کن
    autoexec.cfg درست کن بریز تو cstrike و اونو به شکل زیر تو config.cfg معرفی کن
    کد:
    ثبت نام کنید
    البته تا اونجایی که یادمه نیازی به معرفی نبود ولی هر فایلی رو خواستی اجرا کنی به این شکل هست
    اسپری آموزش فارسی تو آپارات زیاد داره یکیشو نگاه کنی مشکل حل میشه

راه اندازی رایگان سرور شما توسط ما

تبلیغات، خرید و فروش رایگان

کپی نکنید تا پیشرفت کنید ، یاد بگیرید علم بیاموزید به دیگران منتقل کنید تا دیگران از شما کپی کنن ، پس شما اجبارا از کسی کپی نکنید ، آدمای بزرگ پشتشون حرف هست ، حرف پشتت نباشه کوچیکی ، دشمن نداشته باشی کوچیکی ، بهت حسادت نکنن کوچیکی

یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

شما متوجه نشدید منظور من اینه که کد mp_flashlight 1 رو به autoexe.cfg اضافه کردم ولی نمشکلم حل نشد و با هربار رفتن به کانتر این رمز رو باید بزنم خب الان باید چکار کنم ؟

نوشته های وبلاگ
    3
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط pargixon نمایش پست ها
    شما متوجه نشدید منظور من اینه که کد mp_flashlight 1 رو به autoexe.cfg اضافه کردم ولی نمشکلم حل نشد و با هربار رفتن به کانتر این رمز رو باید بزنم خب الان باید چکار کنم ؟
    کانتر شما مشکل داره وگرنه به autoexec.cfg و توضیحات داده شده مشکل حل میشه

راه اندازی رایگان سرور شما توسط ما

تبلیغات، خرید و فروش رایگان

کپی نکنید تا پیشرفت کنید ، یاد بگیرید علم بیاموزید به دیگران منتقل کنید تا دیگران از شما کپی کنن ، پس شما اجبارا از کسی کپی نکنید ، آدمای بزرگ پشتشون حرف هست ، حرف پشتت نباشه کوچیکی ، دشمن نداشته باشی کوچیکی ، بهت حسادت نکنن کوچیکی

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)