سلام میهمان گرامی , اگر تا کنون ثبت نام نکرده اید در مرجع تخصصی گیم سازان ثبت نام کنید مطمئن باشید پشیمان نخواهید شد برای ثبت نام کلیک کنید مطمئنا تمام کاربران به فرومهایی میروند که مدیران از پس سوالات کاربران برآیند سایت گیم سازان با سالها تجربه در این امر شما را یاری خواهد کرد امیدواریم بعد از ثبت نام ساعات خوشی را در کنار یکدیگر سپری کنیم.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: مشکل کانتر

یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

Question مشکل کانتر

سلام من 3 تا مشکل داشتم گفتم که 1 سوال بگم که مختصر شه و شما به زحمت نیافتید مشکل اول من اینه که چراغ قوه من برای هر بار بازی کردن نیاز داره به زمر تت فعال شه همون رمز mp-flashlift 1 برای هر بار بازی کردن ایا میشه کاری کرد خودکار این رمز باشه و من هر بار ننویسمش .

سوال 2. من یه کانتر دارم اسم کانتر mafia یا mafiya یکی از این دو هستش و من هر کار مبکنم که بخوام افلاین بازی کنم البته نه با بات کامپیوتر با خودم منظورمه ، نمیشه که افلاین بازی کرد و بازی بسته میشه .

سوال 3. من فایل gerande_trail.amxx که بم داده بودین رو در پوشه cstrick گزاشتم (منظورم همونadon هست و 1 فایل دیگه بود که اون ها رو هم در جای مناسب یعنی adon_amxmodx_plagin قرار دادم و فایل plagiun که در adon_amxmodx_confings بود رو بهش این کلمه رو اضاف کردم gernade_trail.amxx و باز هم هیچکدوم از ایتمای بازی یعنی he و فلش و اسموک رنگی یا دنباله دار نشد /: .

اگه میشه درباره مشکل سوم بیشتر توضیح بدید مخصوصا " اخرش اخه واقعا" سخته اگه میشه جز جز توضیح بدهید و مراحل حتی کوچیک را راحت نگذرید چون انجام کار خیلی برام سخته و تو انجام این کارا نوبم D:
    خیلی ممنون از سایتتون و خودتون.

نوشته های وبلاگ
    3
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

پاسخ : مشکل کانتر

نقل قول نوشته اصلی توسط pargixon نمایش پست ها
    سلام من 3 تا مشکل داشتم گفتم که 1 سوال بگم که مختصر شه و شما به زحمت نیافتید مشکل اول من اینه که چراغ قوه من برای هر بار بازی کردن نیاز داره به زمر تت فعال شه همون رمز mp-flashlift 1 برای هر بار بازی کردن ایا میشه کاری کرد خودکار این رمز باشه و من هر بار ننویسمش .

سوال 2. من یه کانتر دارم اسم کانتر mafia یا mafiya یکی از این دو هستش و من هر کار مبکنم که بخوام افلاین بازی کنم البته نه با بات کامپیوتر با خودم منظورمه ، نمیشه که افلاین بازی کرد و بازی بسته میشه .

سوال 3. من فایل gerande_trail.amxx که بم داده بودین رو در پوشه cstrick گزاشتم (منظورم همونadon هست و 1 فایل دیگه بود که اون ها رو هم در جای مناسب یعنی adon_amxmodx_plagin قرار دادم و فایل plagiun که در adon_amxmodx_confings بود رو بهش این کلمه رو اضاف کردم gernade_trail.amxx و باز هم هیچکدوم از ایتمای بازی یعنی he و فلش و اسموک رنگی یا دنباله دار نشد /: .

اگه میشه درباره مشکل سوم بیشتر توضیح بدید مخصوصا " اخرش اخه واقعا" سخته اگه میشه جز جز توضیح بدهید و مراحل حتی کوچیک را راحت نگذرید چون انجام کار خیلی برام سخته و تو انجام این کارا نوبم D:
    خیلی ممنون از سایتتون و خودتون.
    سلام
    مشکل اول : کدهای مورد نظر در autoexe.cfg ریخته و این فایل را در cstrike بسازید و اگر منظور شما سرور است در server.cfg قرار داده شود
    مشکل دوم : بهترین راه برای کم نشدن کیفیت بازی استفاده از کانتر دیگریست ، در غیر اینصورت پچ بات ساز موجود است که روی بازی نصب میشود
    مشکل سوم :
    https://www.aparat.com/v/fF3lI
    https://www.aparat.com/v/UQJWe
    آموزش نصب Amxmodx کانتر 1.6
    آموزش تبدیل سورس به پلاگین و نصب پلاگینهای Amxmodx و metamod با تمام جزئیات کانتر 1.6

راه اندازی رایگان سرور شما توسط ما

تبلیغات، خرید و فروش رایگان

کپی نکنید تا پیشرفت کنید ، یاد بگیرید علم بیاموزید به دیگران منتقل کنید تا دیگران از شما کپی کنن ، پس شما اجبارا از کسی کپی نکنید ، آدمای بزرگ پشتشون حرف هست ، حرف پشتت نباشه کوچیکی ، دشمن نداشته باشی کوچیکی ، بهت حسادت نکنن کوچیکی

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)