سلام میهمان گرامی , اگر تا کنون ثبت نام نکرده اید در مرجع تخصصی گیم سازان ثبت نام کنید مطمئن باشید پشیمان نخواهید شد برای ثبت نام کلیک کنید مطمئنا تمام کاربران به فرومهایی میروند که مدیران از پس سوالات کاربران برآیند سایت گیم سازان با سالها تجربه در این امر شما را یاری خواهد کرد امیدواریم بعد از ثبت نام ساعات خوشی را در کنار یکدیگر سپری کنیم.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: فعال نشدن بعضی پلاگین ها

یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

فعال نشدن بعضی پلاگین ها

من یه سرور پابلیک ران کردم, همچیز هم درسته استیم کرک شد
    سرور هم ران میشه اما بعضی پلاگین ها فعال نمیشن, کنسول رو که دیدم میگه check modules.ini
    رفتم دیدم فایلی که میگه رو دیدم چیز خاصی نداره, یعنی دقیق مثه گیم مود قبلیه
    یکی از این پلاگین ها slash commands هست که نمیدونم چرا فعال نمیشه.
    این پلاگینایی که روی پاب ران نشدن, اما روی گیم مود قبلی تست کردم مشکلی ندارن و اجرا میشن

سوال دومم اینکه یه مپ ریختم ده مگابایت هست, اما داخل کنسول ران سرور میزنه حجم مپ زیاده و هاست نمیتونه انتقال بده
    این مشکلم گیم مود قبل نداشتم و ندارم

ممنون میشم بگید چطور حل کنم
    ویرایش توسط Marde44 : 07-25-2018 در ساعت 04:41 AM

نوشته های وبلاگ
    3
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

پاسخ : فعال نشدن بعضی پلاگین ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Marde44 نمایش پست ها
    من یه سرور پابلیک ران کردم, همچیز هم درسته استیم کرک شد
    سرور هم ران میشه اما بعضی پلاگین ها فعال نمیشن, کنسول رو که دیدم میگه check modules.ini
    رفتم دیدم فایلی که میگه رو دیدم چیز خاصی نداره, یعنی دقیق مثه گیم مود قبلیه
    یکی از این پلاگین ها slash commands هست که نمیدونم چرا فعال نمیشه.
    این پلاگینایی که روی پاب ران نشدن, اما روی گیم مود قبلی تست کردم مشکلی ندارن و اجرا میشن

سوال دومم اینکه یه مپ ریختم ده مگابایت هست, اما داخل کنسول ران سرور میزنه حجم مپ زیاده و هاست نمیتونه انتقال بده
    این مشکلم گیم مود قبل نداشتم و ندارم

ممنون میشم بگید چطور حل کنم
    سوال اول ، مشخصه چرا کار نمیکنه check modules.ini منظورش اینه که پلاگینهایی که کار نمیکنن نیاز دارن ماژولاشون فعال بشه که آموزش داده شده که شامل اسلش کامند هم میشه ، پلاگین زیاد ریختی رو سرور دیگه ، بخاطر همین این مشکلات پیش میاد

سوال دوم ، باید از پلاگین fastdl یا نمونه جدیدش استفاده کنی که اینم آموزش داده شده و شما بعد از یکماه همچنان این چیزارو نمیدونی چون به آموزشا توجه نداری

راه اندازی رایگان سرور شما توسط ما

تبلیغات، خرید و فروش رایگان

کپی نکنید تا پیشرفت کنید ، یاد بگیرید علم بیاموزید به دیگران منتقل کنید تا دیگران از شما کپی کنن ، پس شما اجبارا از کسی کپی نکنید ، آدمای بزرگ پشتشون حرف هست ، حرف پشتت نباشه کوچیکی ، دشمن نداشته باشی کوچیکی ، بهت حسادت نکنن کوچیکی

یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

ببخشید من ماژول هارو ریختم در پوشه Modules
    و در فایل modules.ini هم نامش رو اضاف کردم بدون تگ amxx اما دیگر سرور با وجود این دو فایل در پوشه modules ران نمیشود(از خود سایت amxmodx دانلود کردم)

نام ماژول ها : cstrike و csx
    ویرایش توسط Marde44 : 07-25-2018 در ساعت 07:06 PM

نوشته های وبلاگ
    3
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

ببخشید من ماژول هارو ریختم در پوشه Modules
    و در فایل modules.ini هم نامش رو اضاف کردم بدون تگ amxx اما دیگر سرور با وجود این دو فایل در پوشه modules ران نمیشود(از خود سایت amxmodx دانلود کردم)

نام ماژول ها : cstrike و csx
    البته شما باید بدونید که برخی از پلاگینا با برخی ماژولا سازگار نیستن، داخل هر پلاگین در سایت اصلی یا انجمن توضیح داده شده، شما بیشتر سعی کن از amxmodx.exe و پلاگینهای مخصوص 1.8.2 استفاده کنی، دلم نمیخواد بگم تخصصیه اما باید بپذیریم

کپی نکنید تا پیشرفت کنید ، یاد بگیرید علم بیاموزید به دیگران منتقل کنید تا دیگران از شما کپی کنن ، پس شما اجبارا از کسی کپی نکنید ، آدمای بزرگ پشتشون حرف هست ، حرف پشتت نباشه کوچیکی ، دشمن نداشته باشی کوچیکی ، بهت حسادت نکنن کوچیکی

یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

بله اتفاقا از 1.8.2 که شما برام نصب کردین دارم استفاده میکنم
    توی گیم مودی که شما ران کردی دقیقا همین کار شمارو انجام دادم اما سرور با ماژول cstrike ران نمیشه
    دقیقا همون amxmodx شما نصب کردی رو روی این یکی سرور نصب کردم و دقیقا پلاگینی که اونجا فعاله رو همینجا هم ریختم
    الان مشکل اینجاست که ماژول cstrike با amxmodx سازگار نیست؟ این هر دو رو که سایت اصلی هم باهم معرفی کرده

امکانش هست دسترسی بدم شما چک کنی؟ ممنون میشم
    ویرایش توسط Marde44 : 07-25-2018 در ساعت 10:53 PM

نوشته های وبلاگ
    3
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

بله اتفاقا از 1.8.2 که شما برام نصب کردین دارم استفاده میکنم
    توی گیم مودی که شما ران کردی دقیقا همین کار شمارو انجام دادم اما سرور با ماژول cstrike ران نمیشه
    دقیقا همون amxmodx شما نصب کردی رو روی این یکی سرور نصب کردم و دقیقا پلاگینی که اونجا فعاله رو همینجا هم ریختم
    الان مشکل اینجاست که ماژول cstrike با amxmodx سازگار نیست؟ این هر دو رو که سایت اصلی هم باهم معرفی کرده

امکانش هست دسترسی بدم شما چک کنی؟ ممنون میشم
    شما زمانی که amxmodx رو نصب میکنی باید از منوی کشویی couter-strike رو انتخاب کنی
    برخی از پلاگینهارو اگر از سایت اصلی دانلود میکنی باید بدونی که ورژن amxmodx اونا تغییر کرده
    ماژورها اگر ورژنش با amx یکی نباشه سازگار نیست
    https://www.aparat.com/gamesazan.ir/GameSazan.ir

یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

یکبار دیگه با راهنمایی ها شما موفق شدم، واقعا ممنون

پ.ن: شما زمانی که amxmodx رو نصب میکنی باید از منوی کشویی couter-strike رو انتخاب کنی

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)