سلام میهمان گرامی , اگر تا کنون ثبت نام نکرده اید در مرجع تخصصی گیم سازان ثبت نام کنید مطمئن باشید پشیمان نخواهید شد برای ثبت نام کلیک کنید مطمئنا تمام کاربران به فرومهایی میروند که مدیران از پس سوالات کاربران برآیند سایت گیم سازان با سالها تجربه در این امر شما را یاری خواهد کرد امیدواریم بعد از ثبت نام ساعات خوشی را در کنار یکدیگر سپری کنیم.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: پلاگین در خواستی

یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

پلاگین در خواستی

سلام دوستان اگه کسی پلاگینی میخواد میتونه اینجا بگه.... سعی میکنم براتون پیدا کنم...

یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

پاسخ : پلاگین در خواستی

سلام
    اگر ممکنه پلاگینی که تیر به زمین میزنی و پلیر پرواز میکنه رو به بالا رو قرار بدید
    برای جیلبریک
    ویرایش توسط Marde44 : 07-13-2018 در ساعت 06:02 PM

نوشته های وبلاگ
    3
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط Marde44 نمایش پست ها
    سلام
    اگر ممکنه پلاگینی که تیر به زمین میزنی و پلیر پرواز میکنه رو به بالا رو قرار بدید
    برای جیلبریک
    سلام ip سرورو قرار بدید
    راه اندازی رایگان سرور شما توسط ما
    تبلیغات، خرید و فروش رایگان

کپی نکنید تا پیشرفت کنید ، یاد بگیرید علم بیاموزید به دیگران منتقل کنید تا دیگران از شما کپی کنن ، پس شما اجبارا از کسی کپی نکنید ، آدمای بزرگ پشتشون حرف هست ، حرف پشتت نباشه کوچیکی ، دشمن نداشته باشی کوچیکی ، بهت حسادت نکنن کوچیکی

یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط ********-GS نمایش پست ها
    ببخشید برای دادن لینک دانلود به من نیاز به آیپی سرورم هست؟

نوشته های وبلاگ
    3
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

ببخشید برای دادن لینک دانلود به من نیاز به آیپی سرورم هست؟
    این پلاگین ابتدائی ترین پلاگینه که در دسترسه و کاربران ازش بی خبرن ، اما بدلیل عدم مطالعه کاربران و عدم آگاهی در انجمن طی 4 سال تصمیم گرفتم سطح آماتور و حرفه ای بودن کاربران رو با این دست از سوالات بسنجم

در صورت تمایل میتونید به این سوالات پاسخ بدید
    موفق باشید.

کپی نکنید تا پیشرفت کنید ، یاد بگیرید علم بیاموزید به دیگران منتقل کنید تا دیگران از شما کپی کنن ، پس شما اجبارا از کسی کپی نکنید ، آدمای بزرگ پشتشون حرف هست ، حرف پشتت نباشه کوچیکی ، دشمن نداشته باشی کوچیکی ، بهت حسادت نکنن کوچیکی

یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

این پلاگین ابتدائی ترین پلاگینه که در دسترسه و کاربران ازش بی خبرن ، اما بدلیل عدم مطالعه کاربران و عدم آگاهی در انجمن طی 4 سال تصمیم گرفتم سطح آماتور و حرفه ای بودن کاربران رو با این دست از سوالات بسنجم

در صورت تمایل میتونید به این سوالات پاسخ بدید
    موفق باشید.
    من الان دارم کل انجمن رو بخش به بخش سرچ میکنم
    و خب تازه شروع کردم به این کار

نوشته های وبلاگ
    3
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

من الان دارم کل انجمن رو بخش به بخش سرچ میکنم
    و خب تازه شروع کردم به این کار
    الان چند ماهی میشه که انجمن درخواست پلاگین بسته شده ، اما مایلم این پلاگین رو به شما معرفی کنم
    در قسمت درخواست ها از انجمن سرور کانتر 1.6 یک تاپیک با عنوان پلاگین جت پک درخواست کنید ، این یک نکته داره وگرنه قصد تخریب ندارم ، آیا پلاگین درخواستی شما پلاگین جت پک هست ؟ در غیر اینصورت درباره پلاگین توضیحات بیشتری بدید و عکسی از اون در انجمن قرار بدید که من دقیقا بدونم اسمش چیه ، یا شاید یکی از موارد مربوط به مود هست
    در صورتی که ip و نام سرور رو قرار بدید میتونم سرور شمارو برسی کنم و این به نفع شماست

یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

الان چند ماهی میشه که انجمن درخواست پلاگین بسته شده ، اما مایلم این پلاگین رو به شما معرفی کنم
    در قسمت درخواست ها از انجمن سرور کانتر 1.6 یک تاپیک با عنوان پلاگین جت پک درخواست کنید ، این یک نکته داره وگرنه قصد تخریب ندارم ، آیا پلاگین درخواستی شما پلاگین جت پک هست ؟ در غیر اینصورت درباره پلاگین توضیحات بیشتری بدید و عکسی از اون در انجمن قرار بدید که من دقیقا بدونم اسمش چیه ، یا شاید یکی از موارد مربوط به مود هست
    در صورتی که ip و نام سرور رو قرار بدید میتونم سرور شمارو برسی کنم و این به نفع شماست
    مشکل اینجاست که سرور الان آفه از ارائخه دهنده vps برای همین قرار بدم فایده نداره الان تا بیان رسیدگی کنن و vps رو آن کنن

پلاگینی که مد نظرم هست جت پک نیست، در سرور جیلبریک مافیا وقتی با گان به زمین شلیک میکنی یه حالت shove داره که آدم رو به بالا جامپ میده (مثه سرورا زامبی که وقتی به زامبی شلیک میکنی پرت میشه عقب، اما این وقتی به زمین میزنی میری رو به هوا)

طوریه که نمیشه اصن ازش عکسی گرفت لحظه ای هست

نوشته های وبلاگ
    3
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

مشکل اینجاست که سرور الان آفه از ارائخه دهنده vps برای همین قرار بدم فایده نداره الان تا بیان رسیدگی کنن و vps رو آن کنن

پلاگینی که مد نظرم هست جت پک نیست، در سرور جیلبریک مافیا وقتی با گان به زمین شلیک میکنی یه حالت shove داره که آدم رو به بالا جامپ میده (مثه سرورا زامبی که وقتی به زامبی شلیک میکنی پرت میشه عقب، اما این وقتی به زمین میزنی میری رو به هوا)

طوریه که نمیشه اصن ازش عکسی گرفت لحظه ای هست
    معمولا در سرور بازی یک اسمی چیزی مینویسه ، شما باید یک راهنمایی بکنید
    در این قسمت مطرح کنید پلاگینهای درخواستی کانتر استرایک 1.6

بسته شد

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)