سلام میهمان گرامی , اگر تا کنون ثبت نام نکرده اید در مرجع تخصصی گیم سازان ثبت نام کنید مطمئن باشید پشیمان نخواهید شد برای ثبت نام کلیک کنید مطمئنا تمام کاربران به فرومهایی میروند که مدیران از پس سوالات کاربران برآیند سایت گیم سازان با سالها تجربه در این امر شما را یاری خواهد کرد امیدواریم بعد از ثبت نام ساعات خوشی را در کنار یکدیگر سپری کنیم.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: مشکلات سرعت و گلوبال بن سرور

یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

مشکلات سرعت و گلوبال بن سرور

سلام. قبلا یه مشکلی مطرح کرده بودم که میگفتم سرعت سرور پایینه و وقتی ویس میدن لگ میشه.
    گفتین سرورتون ضعفیه و یا اینکه یه سری پلاگین و تنظیمات دادید که اعمال کنم.
    من سرور رو عوض کردم الان یه وی پی اس خریدم سرعت دانلودش 25مگابایت در ثانیست و پینگش داهل تهران از شرکت های وب بین 1 تا صفر هستش!!!
    اینرانت هم هست.
    اون کارایی که گفتید درباره تنظیمات سرور انجام دادم..
    اما با اینکه سرورم دو هسته ایه رمش 2 هست و کلی منبع خالی داره و فقط 1سرور روش رانه لگه.
    وقتی ویس میدن خیلیا لگ میشن. بطور عادی هم خیلیا میگن که تو سرور شما لگ هستیم تو بقیه جاها نیستیم.
    میخواستم ببینم من واقعا باید چیکار کنم؟؟؟ آیا ممکنه با گذاشتن پلاگین fixfastdl و آپلود فایل ها داخل هاست این مشکل حل بشه؟ اگر کد downloadallow و uploadallow فعال بشه غیر از سرعت دانلود سرور خود بازیکن ها پینگشون درست میشه؟؟؟
    -------------------------------
    و بحث دوم. یه مشکلی دارم داخل سرور. وقتی مپ رو عوض میکنم ناگهانی میگه شما گلوبال بن هستید تا فلان تاریخ. درصورتی که نیستم و تو بقیه سرورها اوکیه. بصورت تصادفی هم این اتفاق میفته یعنی بعضی وقتا مپ رو به aztec تغییر میدم اینطور میشه بعضی وقتا به داست 2 و...
    یه سری از دوستان هم همیشن مشکل رو دارن. و آنتی چیت Sxe 15.8 روی سرورم نصبه
    ---------------------------------
    بحث سوم.
    من چه کار باید بکنم که سرور بصورت اتوماتیک روش آنتی چیت نصب نشه؟ آنتی چیت 15.7 نصب بود داخلش. الان خودش آپدیت شده و هرکسی با 15.7 بیاد کیک میشه.
    و خیلی هاهم هنوز خبر ندارن که 15.8اومده وبعضی هاهم نوب هستند فکر میکنند من کیکشون میکنم میان میگن چرا مارو کیک میکنی. چطور کاری کنم که آنتی چیتم برگرده به 15.7 و خود ب خود آپدیت نشه؟
    --------------------------------
    این مشکلات خیلی جدی هستن چون با سرزمین دانلود کار میکنیم این ها باعث از دست رفتن شدید پلیر ها میشن. لطفا کمکمون کنین.

نوشته های وبلاگ
    3
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

پاسخ : مشکلات سرعت و گلوبال بن سرور

نقل قول نوشته اصلی توسط Shadow-Reza نمایش پست ها
    سلام. قبلا یه مشکلی مطرح کرده بودم که میگفتم سرعت سرور پایینه و وقتی ویس میدن لگ میشه.
    گفتین سرورتون ضعفیه و یا اینکه یه سری پلاگین و تنظیمات دادید که اعمال کنم.
    من سرور رو عوض کردم الان یه وی پی اس خریدم سرعت دانلودش 25مگابایت در ثانیست و پینگش داهل تهران از شرکت های وب بین 1 تا صفر هستش!!!
    اینرانت هم هست.
    اون کارایی که گفتید درباره تنظیمات سرور انجام دادم..
    اما با اینکه سرورم دو هسته ایه رمش 2 هست و کلی منبع خالی داره و فقط 1سرور روش رانه لگه.
    وقتی ویس میدن خیلیا لگ میشن. بطور عادی هم خیلیا میگن که تو سرور شما لگ هستیم تو بقیه جاها نیستیم.
    میخواستم ببینم من واقعا باید چیکار کنم؟؟؟ آیا ممکنه با گذاشتن پلاگین fixfastdl و آپلود فایل ها داخل هاست این مشکل حل بشه؟ اگر کد downloadallow و uploadallow فعال بشه غیر از سرعت دانلود سرور خود بازیکن ها پینگشون درست میشه؟؟؟
    -------------------------------
    و بحث دوم. یه مشکلی دارم داخل سرور. وقتی مپ رو عوض میکنم ناگهانی میگه شما گلوبال بن هستید تا فلان تاریخ. درصورتی که نیستم و تو بقیه سرورها اوکیه. بصورت تصادفی هم این اتفاق میفته یعنی بعضی وقتا مپ رو به aztec تغییر میدم اینطور میشه بعضی وقتا به داست 2 و...
    یه سری از دوستان هم همیشن مشکل رو دارن. و آنتی چیت Sxe 15.8 روی سرورم نصبه
    ---------------------------------
    بحث سوم.
    من چه کار باید بکنم که سرور بصورت اتوماتیک روش آنتی چیت نصب نشه؟ آنتی چیت 15.7 نصب بود داخلش. الان خودش آپدیت شده و هرکسی با 15.7 بیاد کیک میشه.
    و خیلی هاهم هنوز خبر ندارن که 15.8اومده وبعضی هاهم نوب هستند فکر میکنند من کیکشون میکنم میان میگن چرا مارو کیک میکنی. چطور کاری کنم که آنتی چیتم برگرده به 15.7 و خود ب خود آپدیت نشه؟
    --------------------------------
    این مشکلات خیلی جدی هستن چون با سرزمین دانلود کار میکنیم این ها باعث از دست رفتن شدید پلیر ها میشن. لطفا کمکمون کنین.
    سلام
    همه کسایی که تو عرصه فناوری اطلاعات مشغول هستن میدونن که موارد مورد استفاده اونا در آینده تغییر میکنه و شما نباید از یکسری موارد استفاده کنید
    من الان بیشتر از 1 ساله که سرور نساختم ولی اگر قصد ساختن سرورو داشته باشم موارد زیر رو رعایت میکنم
    1-آخرین آپدیت
    2-آخرین DPROTO
    3- فقط از پلاگینایی استفاده میکنم که با آخرین آپدیت steam سازگارن ، تک تک تستشون میکنم و بعدی رو نصب میکنم همجنین اونایی که خود DPROTO تو آپدیت چدیدش گذاشته رو استفاده و پلاگینهای آنتی باگم که داخل تاپیک آموزشی گذاشتم حذف میکنم
    4-پلاگینهای متامود رو با توجه با سخت افزار در server.cfg تنظیم میکنم
    5-برای نوشتن server.cfg اول سخت افزار رو آنالیز میکنم و بعد اگر مناسب بود کامندهای مورد نظرم رو داخلش قرار میدم
    6-کامندهای مناسبی برای پارامترهای اجرایی در شرتکات hlds قرار میدم
    7-سرورو بدون مدلهای اضافه تست میکنم و اگر قرار باشه مدلی به سرور اضافه کنم به تدریج اینکارو انجام میدم و از کارکرد درست پلاگین fixfastdl مطمئن میشم
    8-لاگ گیم سرور و ویندوز سرورو بررسی میکنم
    9-اگر مشکلی وجود نداشت sxe رو نصب و به درستی کانفیگش میکنم

مورد اول : پلاگینی معرفی کردم که vc رو باید باهاش تنظیم کنید

مورد دوم : این مورد مربوط به تنظیمات sxe هست

مورد سوم : نمیشه که خود سرور sxe داشته باشه یا خود به خود آپدیت بشه ، یا شاید جدیدا این مورد اضافه شده ، حتما از روش ما استفاده نکردید

شما اگر یکبار خودتون کانفیگ سرور رو انجام میدادید به این مشکلات برخورد نمیکردید

راه اندازی رایگان سرور شما توسط ما

تبلیغات، خرید و فروش رایگان

کپی نکنید تا پیشرفت کنید ، یاد بگیرید علم بیاموزید به دیگران منتقل کنید تا دیگران از شما کپی کنن ، پس شما اجبارا از کسی کپی نکنید ، آدمای بزرگ پشتشون حرف هست ، حرف پشتت نباشه کوچیکی ، دشمن نداشته باشی کوچیکی ، بهت حسادت نکنن کوچیکی

یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

خیلی ممنون که انقدر زحمت کشیدین و وقت گذاشتین.
    مورد 2 و 4 و 5 رو رعایت کردم
    6رو متوجه نشدم
    8رو نمیدونم از کجا باید این کار رو بکنم
    9 رو نفهمیدم sxe مگر کانفیگ کردن خاصی داره؟؟
    ----------
    مورد اول:
    کامل به صحبتای شما گوش داده بوددم و هر کار و هر پلاگینی درباره ویس فرمودید نصب کردم و انجام دادم اما باز هم نشد
    مورد دوم: تنظیمات Sxe سرور کجا هستش؟ اگر منظورتون کامیپوتر منه. نگاه کردم داخل برنامه Sxe وضعیت بن رو زده بود Good پس مشکل از سروره. البته جدیدا بعد از اینکه Sxe اتوماتیک آپدیت شده این اتفاق اقتاده. یعنی توی همه سرورام آپدیت شد. حتی نوشته ی اون هم تغییر کرد داخل ورود ب بازی و خودش ورژنش جدید شد.
    جالب اینجاست که وقتی میگه گلوبال بن هستید از یه تاریخ پرتی استفاده میکنه که تاریخشم گذشته! بعد ب بچه ها میگم که یه ری مپ بدین اونوقت جوین میدم اوکی میشه

و به توصیه شما گوش میدم و فقط میخوام سرور ها بطور موقت اوکی شه تا وقت کنم و برم درست و حسابی خودم کانفیگ کنم. بعد از اینکه تست کردم و اوکی بود پورت سرور جدید رو با قدیمی عوض میکنم
    ویرایش توسط Shadow-Reza : 09-30-2016 در ساعت 03:17 AM

نوشته های وبلاگ
    3
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

خیلی ممنون که انقدر زحمت کشیدین و وقت گذاشتین.
    مورد 2 و 4 و 5 رو رعایت کردم
    6رو متوجه نشدم
    8رو نمیدونم از کجا باید این کار رو بکنم
    9 رو نفهمیدم sxe مگر کانفیگ کردن خاصی داره؟؟
    ----------
    مورد اول:
    کامل به صحبتای شما گوش داده بوددم و هر کار و هر پلاگینی درباره ویس فرمودید نصب کردم و انجام دادم اما باز هم نشد
    مورد دوم: تنظیمات Sxe سرور کجا هستش؟ اگر منظورتون کامیپوتر منه. نگاه کردم داخل برنامه Sxe وضعیت بن رو زده بود Good پس مشکل از سروره. البته جدیدا بعد از اینکه Sxe اتوماتیک آپدیت شده این اتفاق اقتاده. یعنی توی همه سرورام آپدیت شد. حتی نوشته ی اون هم تغییر کرد داخل ورود ب بازی و خودش ورژنش جدید شد.
    جالب اینجاست که وقتی میگه گلوبال بن هستید از یه تاریخ پرتی استفاده میکنه که تاریخشم گذشته! بعد ب بچه ها میگم که یه ری مپ بدین اونوقت جوین میدم اوکی میشه

و به توصیه شما گوش میدم و فقط میخوام سرور ها بطور موقت اوکی شه تا وقت کنم و برم درست و حسابی خودم کانفیگ کنم. بعد از اینکه تست کردم و اوکی بود پورت سرور جدید رو با قدیمی عوض میکنم
    من از مواردی که نوشتید متوجه شدم اصلا با کانفیگ سرور آشنا نیستید
    لطفا یکبار از ابتدا سرورو نصب کنید که مورد اول و دوم در تاپیک ساخت سرور استیم توضیح داده شده
    http://www.forum.gamesazan.ir/thread1.html
    6 - توضیح داده شده
    8-لاگ گیم سرور در cstrike و در cstrike/addons/plugins این دوتا مهمه
    9-بله

کپی نکنید تا پیشرفت کنید ، یاد بگیرید علم بیاموزید به دیگران منتقل کنید تا دیگران از شما کپی کنن ، پس شما اجبارا از کسی کپی نکنید ، آدمای بزرگ پشتشون حرف هست ، حرف پشتت نباشه کوچیکی ، دشمن نداشته باشی کوچیکی ، بهت حسادت نکنن کوچیکی

یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

--------------------------
    و پلاگینهای آنتی باگم که داخل تاپیک آموزشی گذاشتم حذف میکنم
    چرا پلاگین های آنتی باگ رو حذف میکنید؟
    مگر باعث نمیشن باگ ها برطرف بشن؟
    ویرایش توسط Shadow-Reza : 10-01-2016 در ساعت 11:48 PM

نوشته های وبلاگ
    3
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

و پلاگینهای آنتی باگم که داخل تاپیک آموزشی گذاشتم حذف میکنم
    چرا پلاگین های آنتی باگ رو حذف میکنید؟
    مگر باعث نمیشن باگ ها برطرف بشن؟
    تمام باگهایی که در آپدیت جدید steam وجود داره بصورت فایل باینری dll doproto درومده و باگها رو رفع کرده ، در صورتی که باگی وجود داشت خودتون از اون پلاگینها استفاده کنید ، به شرط اینکه با amxmodx مورد نظر شما ویرایش و کامپایل بشه

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)