سلام میهمان گرامی , اگر تا کنون ثبت نام نکرده اید در مرجع تخصصی گیم سازان ثبت نام کنید مطمئن باشید پشیمان نخواهید شد برای ثبت نام کلیک کنید مطمئنا تمام کاربران به فرومهایی میروند که مدیران از پس سوالات کاربران برآیند سایت گیم سازان با سالها تجربه در این امر شما را یاری خواهد کرد امیدواریم بعد از ثبت نام ساعات خوشی را در کنار یکدیگر سپری کنیم.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: ارور Couldn't Allocate Dedicated UDP Port هنگام ران کردن سرور Counter Strike Source

یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

Question ارور Couldn't Allocate Dedicated UDP Port هنگام ران کردن سرور Counter Strike Source

با سلام من کد های زیرو توی شورت کاته srcds.exe زدم ولی ارورهه Couldn't Allocate Dedicated UDP Port میده Port Forward هم کردم نمی دونم چشه واقعا ممنون میشه کمک کنید .

کد:
    ثبت نام کنید
    توی Server.cfg هم اینو نوشتم : rcon_address 151.240.146.143:20000

اینم عکسش :

ممنون میشم کمک کنید .
    ویرایش توسط FarshadGrayson : 05-15-2016 در ساعت 03:32 PM

نوشته های وبلاگ
    3
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

پاسخ : ارور Couldn't Allocate Dedicated UDP Port هنگام ران کردن سرور Counter Strike S

نقل قول نوشته اصلی توسط FarshadGrayson نمایش پست ها
    با سلام من کد های زیرو توی شورت کاته srcds.exe زدم ولی ارورهه Couldn't Allocate Dedicated UDP Port میده Port Forward هم کردم نمی دونم چشه واقعا ممنون میشه کمک کنید .

کد:
    ثبت نام کنید
    توی Server.cfg هم اینو نوشتم : rcon_address 151.240.146.143:20000

اینم عکسش :

ممنون میشم کمک کنید .
    در قسمتی که نوشتید port و hostport این دوتا فرقی با هم ندارن شما فقط باید از یکیشون استفاده کنید
    مثلاً جلوی یکی از این دوتا پورت مورد نظرتونو بنویسید
    در مورد udp هم چون از این دوتا کامند استفاده کردید ارور داده چون سرور کانتر روی udp ران میشه

راه اندازی رایگان سرور شما توسط ما

تبلیغات، خرید و فروش رایگان

کپی نکنید تا پیشرفت کنید ، یاد بگیرید علم بیاموزید به دیگران منتقل کنید تا دیگران از شما کپی کنن ، پس شما اجبارا از کسی کپی نکنید ، آدمای بزرگ پشتشون حرف هست ، حرف پشتت نباشه کوچیکی ، دشمن نداشته باشی کوچیکی ، بهت حسادت نکنن کوچیکی

یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

پاسخ : ارور Couldn't Allocate Dedicated UDP Port هنگام ران کردن سرور Counter Strike S

نقل قول نوشته اصلی توسط **** نمایش پست ها
    در قسمتی که نوشتید port و hostport این دوتا فرقی با هم ندارن شما فقط باید از یکیشون استفاده کنید
    مثلاً جلوی یکی از این دوتا پورت مورد نظرتونو بنویسید
    در مورد udp هم چون از این دوتا کامند استفاده کردید ارور داده چون سرور کانتر روی udp ران میشه
    باز هم همینه الان اینطوریش کردم

کد:
    ثبت نام کنید

نوشته های وبلاگ
    3
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

باز هم همینه الان اینطوریش کردم

کد:
    ثبت نام کنید
    اگر میخواید این مورد رو بصورت حرفه ای انجام بدید حتما باید متوجه بشید که اینجا از شما چی میخواد http://www.forum.gamesazan.ir/thread344.html
    یا اگر فقط میخواید که سرور راه اندازی بشه این پارامتر رو اضافه کنید

کد:
    ثبت نام کنید
    حتما این موردو رعایت کن
    به csgo\cfg\sourcemod رفته فایل
    sourcemod.cfg
    باز کرده و sv_lan 1 را داخل آن ذخیره کنید همچنین به cstrike\cfg رفته server.cfg را باز کرده و sv_lan 0 را داخل آن ذخیره کنید.

کپی نکنید تا پیشرفت کنید ، یاد بگیرید علم بیاموزید به دیگران منتقل کنید تا دیگران از شما کپی کنن ، پس شما اجبارا از کسی کپی نکنید ، آدمای بزرگ پشتشون حرف هست ، حرف پشتت نباشه کوچیکی ، دشمن نداشته باشی کوچیکی ، بهت حسادت نکنن کوچیکی

یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط **** نمایش پست ها
    اگر میخواید این مورد رو بصورت حرفه ای انجام بدید حتما باید متوجه بشید که اینجا از شما چی میخواد http://www.forum.gamesazan.ir/thread344.html
    یا اگر فقط میخواید که سرور راه اندازی بشه این پارامتر رو اضافه کنید

کد:
    ثبت نام کنید
    حتما این موردو رعایت کن
    به csgo\cfg\sourcemod رفته فایل
    sourcemod.cfg
    باز کرده و sv_lan 1 را داخل آن ذخیره کنید همچنین به cstrike\cfg رفته server.cfg را باز کرده و sv_lan 0 را داخل آن ذخیره کنید.
    بازم همین بساته گزینه +ip هم از توشش بردارم خودم نمی تونم سرور خودمو اد کنم مثل اون مشکلی که اون دوست عزیز داشت یبار تونستم به سرور خودم وصل بشم اما دیگه اد نمیشه

نوشته های وبلاگ
    3
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

بازم همین بساته گزینه +ip هم از توشش بردارم خودم نمی تونم سرور خودمو اد کنم مثل اون مشکلی که اون دوست عزیز داشت یبار تونستم به سرور خودم وصل بشم اما دیگه اد نمیشه
    اگر مراحل کانفیگو درست انجام داده باشید احتمالا مشکل از جای دیگس و ربطی به گیم سرور نداره ممکنه ویندوز مشکل داشته باشه
    این فایلو با حجمی حدود 14 مگ دانلود کنید فقط محتویات فولدر server رو داخل سرور css بریزید در صورت لزوم میتونید با دانش خودتون ار فایلهای 16_05_2014.ver و New_Steam.dll هم استفاده کنید و تنظیمات مربوط به فایل rev.ini رو اعمال کنید
    https://drive.google.com/file/d/0B1n...t?pref=2&pli=1

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)