سلام میهمان گرامی , اگر تا کنون ثبت نام نکرده اید در مرجع تخصصی گیم سازان ثبت نام کنید مطمئن باشید پشیمان نخواهید شد برای ثبت نام کلیک کنید مطمئنا تمام کاربران به فرومهایی میروند که مدیران از پس سوالات کاربران برآیند سایت گیم سازان با سالها تجربه در این امر شما را یاری خواهد کرد امیدواریم بعد از ثبت نام ساعات خوشی را در کنار یکدیگر سپری کنیم.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: سیستم عامل Steam OS بر پایه Debian محصول شرکت Valve در دو حالت همزمان GUI و Console

نوشته های وبلاگ
    3
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

Post سیستم عامل Steam OS بر پایه Debian محصول شرکت Valve در دو حالت همزمان GUI و Console

سلام

شرکت بزرگ Valve تصمیم گرفته پا رو فراتر از دنیای بازیها بزاره و به یه غول صنعتی تبدیل بشه از همین رو بین سیستم عاملهای Debian و Ubuntu سیستم عامل Steam OS رو بر پایه Debian ساخته که مورد توجه ، نقد و بررسی کاربران Linux قرار گرفت ، از همین جهت کلاینت و مدیران فعال در زمینه محصولات شرکت Valve میتونن از کیفیت بالای این سیستم عامل جهت بازی و ساخت سرور استفاده کنن مخصوصا اینکه همه موارد انجام شده و حتی کارت گرافیک Nvidia هم برای این سیستم عامل طراحی شده که به شخصه فکر میکنم بیشتر برای کلاینت میتونه مفید باشه مگر اینکه مدیران سرور جهت Security و اطلاعات بیشتر درباره سیستم عامل Steam OS مطالعه داشته باشن ضمن اینکه با شناخت نسبت به شرکت Valve مطمئن هستم تمام پیش بینی های لازم از قبل شده و قطعاً آموزشهایی هم در فروم های خارجی در این زمینه وجود داره که مستلزم تسلط به زبان انگلیسی هست.
    دانلود نسخه رسمی شرکت Valve از سایت اصلی بصورت آزمایشی Beta
    http://store.steampowered.com/steamo...ad/?ver=custom
    اطلاعاتی در مورد سیستم مورد نیاز و موارد دیگر
    http://arstechnica.com/gaming/2013/1...-own-computer/
    نصب گیم سرور بر روی Steam OS مثل تمام سیستم عاملهای لینوکسی
    https://www.reddit.com/r/SteamOS/com...er_on_steamos/

تفاوت FPS سیستم عاملهای steam os و windows ۱۰

موفق باشید.

راه اندازی رایگان سرور شما توسط ما

تبلیغات، خرید و فروش رایگان

کپی نکنید تا پیشرفت کنید ، یاد بگیرید علم بیاموزید به دیگران منتقل کنید تا دیگران از شما کپی کنن ، پس شما اجبارا از کسی کپی نکنید ، آدمای بزرگ پشتشون حرف هست ، حرف پشتت نباشه کوچیکی ، دشمن نداشته باشی کوچیکی ، بهت حسادت نکنن کوچیکی

یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

پاسخ : سیستم عامل Steam OS بر پایه Debian محصول شرکت Valve در دو حالت همزمان GUI و Co

الان من وین دارم و رمم پایینه و چجوری دوتایی بزنم :)))) ؟
    Source Engine Developer

نوشته های وبلاگ
    3
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

پاسخ : سیستم عامل Steam OS بر پایه Debian محصول شرکت Valve در دو حالت همزمان GUI و Co

نقل قول نوشته اصلی توسط mdpjoon نمایش پست ها
    الان من وین دارم و رمم پایینه و چجوری دوتایی بزنم :)))) ؟
    سلام
    برای سنجش کیفیت و نصب درایورهایی مثل NVIDIA بهتره که سیستم عاملهای لینوکس رو با نرم افزار EasyBCD بوت کرده و در کنار ویندوز نصب کرد زمانی که کامپیوتر رو روشن میکنی باید Steam OS رو انتخاب کنی البته روش نصب Steam OS رو با یک سرج ساده میتونید پیدا کنید.
    موفق باشید.

راه اندازی رایگان سرور شما توسط ما

تبلیغات، خرید و فروش رایگان

کپی نکنید تا پیشرفت کنید ، یاد بگیرید علم بیاموزید به دیگران منتقل کنید تا دیگران از شما کپی کنن ، پس شما اجبارا از کسی کپی نکنید ، آدمای بزرگ پشتشون حرف هست ، حرف پشتت نباشه کوچیکی ، دشمن نداشته باشی کوچیکی ، بهت حسادت نکنن کوچیکی

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)