سلام میهمان گرامی , اگر تا کنون ثبت نام نکرده اید در مرجع تخصصی گیم سازان ثبت نام کنید مطمئن باشید پشیمان نخواهید شد برای ثبت نام کلیک کنید مطمئنا تمام کاربران به فرومهایی میروند که مدیران از پس سوالات کاربران برآیند سایت گیم سازان با سالها تجربه در این امر شما را یاری خواهد کرد امیدواریم بعد از ثبت نام ساعات خوشی را در کنار یکدیگر سپری کنیم.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از 31 به 36 از 36

موضوع: در بازی کانتر 1.6 از چه طریقی سرور رو راه اندازی کنیم؟(GUI یا Console)

نوشته های وبلاگ
    3
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

Post در بازی کانتر 1.6 از چه طریقی سرور رو راه اندازی کنیم؟(GUI یا Console)

سلام
    زمانی که میخواید سرور رو راه اندازی کنید به دو روش میتونید اینکار رو انجام بدید که GUI و Console نام دارن ، در روش اول که روش گرافیکی هست ینی شما بسیاری از دسترسی ها رو میتونید مشاهده کنید و تغییرات رو اعمال کنید اما در این روش مصرف CPU و RAM بسیار بالا هست اما در روش Console شما یک تصویر غیر گرافیکی رو مشاهده میکنید که فقط باید با کدها کاراتون رو پیش ببرید منظور کارهایی هست که شما برای تعیین وضعیت سرور انجام دادید و ذخیره کردید حالا میخواید اونها رو چک کنید.
    اگر انتخب شما با GUI هست که خوب hlds.exe رو اجرا کنید
    تنظیمات رو انجام بدید و سرور رو اجرا کنید اما اگر میخواید با Console سرور رو اجرا کنید از hlds.exe یه شرتکات بگیرید روی شرتکات راست کلیک کنید روی proprties کلیک کنید در پنجره Shortcut to hlds.exe Properties در تب Target پارامترهایی از جمله پارامترهای زیر رو وارد کنید.

کد PHP:
    -console -game cstrike +maxplayers 32 +map de_dust2 
    پنجره مورد نظر رو ok کنید شرتکات رو اجرا کنید.
    موفق باشید.

راه اندازی رایگان سرور شما توسط ما

تبلیغات، خرید و فروش رایگان

کپی نکنید تا پیشرفت کنید ، یاد بگیرید علم بیاموزید به دیگران منتقل کنید تا دیگران از شما کپی کنن ، پس شما اجبارا از کسی کپی نکنید ، آدمای بزرگ پشتشون حرف هست ، حرف پشتت نباشه کوچیکی ، دشمن نداشته باشی کوچیکی ، بهت حسادت نکنن کوچیکی

نوشته های وبلاگ
    3
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

پاسخ : در بازی کانتر 1.6 از چه طریقی سرور رو راه اندازی کنیم؟(GUI یا Console)

در عمل هیچ فرقی با هم ندارن فقط سرورش تنظیمات بیشتری داره که یک عدد یا یک کامند ممکنه سرورو دچار اختلال کنه

کپی نکنید تا پیشرفت کنید ، یاد بگیرید علم بیاموزید به دیگران منتقل کنید تا دیگران از شما کپی کنن ، پس شما اجبارا از کسی کپی نکنید ، آدمای بزرگ پشتشون حرف هست ، حرف پشتت نباشه کوچیکی ، دشمن نداشته باشی کوچیکی ، بهت حسادت نکنن کوچیکی

یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

خب پس نیازی نیست ممنون بابت آموزش ها

یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

سلام من وقتی سرورو میسازم و ایپی شو تو کانتر میزنم نمیاره

یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

سلام من سرور خودمو ساختم از روش استیم سعی کردم ولی هم تا hlds باز میکردم بسته میشد
    از روش کانتر وارزون سرورو ساختم پلاگیناشو پیدا کردم ریختم روی حالت کانتر خودش روی new game میشه بازی رو استارت کرد همه پلاگین هاش هم معلومه مشکلی نداره Hlds هم به راحتی باز میشه هیچ اروری نشون نمیده داخل کانتر ادد فیوریت میشه نشون میده تا این که داخل سرور بشم این ارور رو میده fake players spamming or protocol violation الان من 10 روزه تو سایت های خارجی هی میزنم همه چی رو خوندم بیشتریا میگم از Dproto هست بیشتریا میگن باید سرورتو با استیم آپ کنی منم که با استیم همیشه مشکل دارم . میرم استیمو باز میکنم دستوراتو میزنم همه کاراشو انجا میدم اما آخرش Hlds باز میشه روی عدد پلیر و نام سرور ولی start server که میزنم یکم صبر میکنه بعدش کلا میبنده از دوباره میزنم همون جور . dproto توی سروری که روی کانتر 1.6 وارزون آپ کردم ران هست همه چی اوکیه ولی همین ارور خیلی لج آدمو در میاره الان به فکرم رسید به اینجا بیام و یه سوال بپرسم مشکلمو چطور حل کنم ؟؟

یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

dproto رو حذف میکنم همه چی حل میشه سرورو میاره همه نسخه های dproto رو امتحان کردم ریختم همه هم ران شدن ولی سرور با همون ارور بالا میاد

نوشته های وبلاگ
    3
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط mikaeel نمایش پست ها
    dproto رو حذف میکنم همه چی حل میشه سرورو میاره همه نسخه های dproto رو امتحان کردم ریختم همه هم ران شدن ولی سرور با همون ارور بالا میاد
    کانفیگ dproto مهمه نه نصبش ، بارها باید نصب کنید تا دستتون بیاد ، برای هر نسخه از سرور یک dproto مخصوص وجود داره

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)