سلام میهمان گرامی , اگر تا کنون ثبت نام نکرده اید در مرجع تخصصی گیم سازان ثبت نام کنید مطمئن باشید پشیمان نخواهید شد برای ثبت نام کلیک کنید مطمئنا تمام کاربران به فرومهایی میروند که مدیران از پس سوالات کاربران برآیند سایت گیم سازان با سالها تجربه در این امر شما را یاری خواهد کرد امیدواریم بعد از ثبت نام ساعات خوشی را در کنار یکدیگر سپری کنیم.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: SRCDS.exe has stopped working!

یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

SRCDS.exe has stopped working!

سلام خسته نباشید من طبق اموزشات اخرین ورژن source mode metamode mani admin plugin sdk ..رو نصب کردم و توی meta list هم هستن پلاگین های showdamage و no block هم نصب کردم کار کردن
    بعد 20دقیقه کمتر یا بیشتر سرور رانه یه دفعه اررور SRCDS.exe has stopped working رومیده سرور اف میشه لطفا کمک کنید اگر سرور رو ران کنی مپ رو تغییر بدی هم هیچ تیمی نمیتونی انتخاب کنی و بیشتر وقت ها با تغییر مپ هم باز اینجوری میشه

نوشته های وبلاگ
    3
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

پاسخ : SRCDS.exe has stopped working!

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi1125 نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید من طبق اموزشات اخرین ورژن source mode metamode mani admin plugin sdk ..رو نصب کردم و توی meta list هم هستن پلاگین های showdamage و no block هم نصب کردم کار کردن
    بعد 20دقیقه کمتر یا بیشتر سرور رانه یه دفعه اررور SRCDS.exe has stopped working رومیده سرور اف میشه لطفا کمک کنید اگر سرور رو ران کنی مپ رو تغییر بدی هم هیچ تیمی نمیتونی انتخاب کنی و بیشتر وقت ها با تغییر مپ هم باز اینجوری میشه
    برای نسخه 34 فقط باید از مودها و پلاگینهای مرتبط با مودهای معرفی شده در فروم استفاده کنید مثلاً بعضی از پلاگینها روی این مودهای قدیمی جواب نمیدن حتی sdk یا سایر موارد

راه اندازی رایگان سرور شما توسط ما

تبلیغات، خرید و فروش رایگان

کپی نکنید تا پیشرفت کنید ، یاد بگیرید علم بیاموزید به دیگران منتقل کنید تا دیگران از شما کپی کنن ، پس شما اجبارا از کسی کپی نکنید ، آدمای بزرگ پشتشون حرف هست ، حرف پشتت نباشه کوچیکی ، دشمن نداشته باشی کوچیکی ، بهت حسادت نکنن کوچیکی

یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط gamesazan نمایش پست ها
    برای نسخه 34 فقط باید از مودها و پلاگینهای مرتبط با مودهای معرفی شده در فروم استفاده کنید مثلاً بعضی از پلاگینها روی این مودهای قدیمی جواب نمیدن حتی sdk یا سایر موارد

این مشکل رو منم دارم

همه ی فایل ها هم از همین انجمن دانلود کردم

مشکل از vps نباشه؟

ram8 هست

نوشته های وبلاگ
    3
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط ranger97 نمایش پست ها
    این مشکل رو منم دارم

همه ی فایل ها هم از همین انجمن دانلود کردم

مشکل از vps نباشه؟

ram8 هست
    من با سرورای زیادی کار کردم و یه چیزو متوجه شدم اونم اینکه اگر سرور تازه نصب شده باشه و بخوای گیم سرور روی اون راه اندازی کنی مشکلی نداره اما بعد از مدتی بخاطر مسائلی که در نت هست اگر از لحاظ sequrity ضعف داشته باشی این مشکلات گریبان گیر میشه مثل تروجانهای پورت ساز که مخفی هستن و حتی آنتی ویروس هم اونارو تشخیص نمیده مگر اینکه برنامه نویس باشی یه آنتی تروجان غیر پابلیک بسازی یا اینکه از طریق راه های دیگه مشکل رو برطرف کنی

کپی نکنید تا پیشرفت کنید ، یاد بگیرید علم بیاموزید به دیگران منتقل کنید تا دیگران از شما کپی کنن ، پس شما اجبارا از کسی کپی نکنید ، آدمای بزرگ پشتشون حرف هست ، حرف پشتت نباشه کوچیکی ، دشمن نداشته باشی کوچیکی ، بهت حسادت نکنن کوچیکی

یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط gamesazan نمایش پست ها
    من با سرورای زیادی کار کردم و یه چیزو متوجه شدم اونم اینکه اگر سرور تازه نصب شده باشه و بخوای گیم سرور روی اون راه اندازی کنی مشکلی نداره اما بعد از مدتی بخاطر مسائلی که در نت هست اگر از لحاظ sequrity ضعف داشته باشی این مشکلات گریبان گیر میشه مثل تروجانهای پورت ساز که مخفی هستن و حتی آنتی ویروس هم اونارو تشخیص نمیده مگر اینکه برنامه نویس باشی یه آنتی تروجان غیر پابلیک بسازی یا اینکه از طریق راه های دیگه مشکل رو برطرف کنی
    کاکو راسیتش تو گوگل زدم انجمن های خارجی هم این مشکلو داشتن

راه حل هاشو نفهمیدم ولی..اگه شما متوجه شدین بگید با راه حل

کلا این انجمن خیلی کمکم کرده مرسی داری

نوشته های وبلاگ
    3
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

کاکو راسیتش تو گوگل زدم انجمن های خارجی هم این مشکلو داشتن

راه حل هاشو نفهمیدم ولی..اگه شما متوجه شدین بگید با راه حل

کلا این انجمن خیلی کمکم کرده مرسی داری
    اگر واقعاً سرور بره خودته و تازه خریدی این مشکل پیش نمیاد مثلاً ویندوز پر از باگه بهتره که بری سمت لینوکس اول از لینوکس دسکتاپی شروع کن بعد که یاد گرفتی همونو سرورش کن ولی اینم بدون آموزشش تو فرومهای ایرانی نیست و چون پابلیک نیست ما هم فقط ویندوز یاد میدیم

یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

راستیتش دیگه پول ندارم واس خرید سرور جدید ممنون که پاسخ گو بودین

اگه شریک ماالی پیدا کردم ادامه میدم

نوشته های وبلاگ
    3
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

راستیتش دیگه پول ندارم واس خرید سرور جدید ممنون که پاسخ گو بودین

اگه شریک ماالی پیدا کردم ادامه میدم
    روی پورتهای دیگه تست کنید شاید مشکل پورت باشه

یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

سلام مشکل از یکی پلاگین ها هست

احتمالا ادمینی

گفتم که بقیه بفهمن

نوشته های وبلاگ
    3
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

سلام مشکل از یکی پلاگین ها هست

احتمالا ادمینی

گفتم که بقیه بفهمن

قرار نیست هر پلاگینی نصب بشه مخصوصا در css v34 که بطور کامل ناقصه و نیاز به کانفیگ داره و بدون دانش قبلی نمیشه بدون باگ کانفیگش کرد این رو هم بدونید که پلاگینهای جدید در این سرور قدیمی اختلال ایجاد میکنن و نصب هم نمیشن

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)