سلام میهمان گرامی , اگر تا کنون ثبت نام نکرده اید در مرجع تخصصی گیم سازان ثبت نام کنید مطمئن باشید پشیمان نخواهید شد برای ثبت نام کلیک کنید مطمئنا تمام کاربران به فرومهایی میروند که مدیران از پس سوالات کاربران برآیند سایت گیم سازان با سالها تجربه در این امر شما را یاری خواهد کرد امیدواریم بعد از ثبت نام ساعات خوشی را در کنار یکدیگر سپری کنیم.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: اموزش گذاشتن پیام خوش امد گویی برای سرور

یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

Smile اموزش گذاشتن پیام خوش امد گویی برای سرور

سلام ببخشید من از کجا میتونم پیام خوش اومدیی گویی رو عوض کنم همین که اگه وارد سرور میشی باز میشه
    میشه کمک کنید ممنون میشم

نوشته های وبلاگ
    3
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

پاسخ : اموزش گذاشتن پیام خوش امد گویی برای سرور

نقل قول نوشته اصلی توسط Milad.Khan نمایش پست ها
    سلام ببخشید من از کجا میتونم پیام خوش اومدیی گویی رو عوض کنم همین که اگه وارد سرور میشی باز میشه
    میشه کمک کنید ممنون میشم
    شما میتونید amxx.cfg یا پلاگین server massage رو هرطوری که دوست دارید ویرایش کنید در اینصورت نیازی نیست که پلاگینهای متعدد رو نصب کنید تا سرور سنگین نشه
    اما اگر میخواید پیام های دیگه مه به شما نمایش بده میتونید از http://www.forum.gamesazan.ir/thread239.html استفاده کنید

راه اندازی رایگان سرور شما توسط ما

تبلیغات، خرید و فروش رایگان

کپی نکنید تا پیشرفت کنید ، یاد بگیرید علم بیاموزید به دیگران منتقل کنید تا دیگران از شما کپی کنن ، پس شما اجبارا از کسی کپی نکنید ، آدمای بزرگ پشتشون حرف هست ، حرف پشتت نباشه کوچیکی ، دشمن نداشته باشی کوچیکی ، بهت حسادت نکنن کوچیکی

یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

ببخشید من پیام خوشاومدیی داخل سرور رو نمیگیم این پی ام خوش اومدیی که تو عکس هست رو میگم
    untitled-jpg
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده

نوشته های وبلاگ
    3
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط Milad.Khan نمایش پست ها
    ببخشید من پیام خوشاومدیی داخل سرور رو نمیگیم این پی ام خوش اومدیی که تو عکس هست رو میگم
    cstrike\motd.txt

راه اندازی رایگان سرور شما توسط ما

تبلیغات، خرید و فروش رایگان

کپی نکنید تا پیشرفت کنید ، یاد بگیرید علم بیاموزید به دیگران منتقل کنید تا دیگران از شما کپی کنن ، پس شما اجبارا از کسی کپی نکنید ، آدمای بزرگ پشتشون حرف هست ، حرف پشتت نباشه کوچیکی ، دشمن نداشته باشی کوچیکی ، بهت حسادت نکنن کوچیکی

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)