سلام میهمان گرامی , اگر تا کنون ثبت نام نکرده اید در مرجع تخصصی گیم سازان ثبت نام کنید مطمئن باشید پشیمان نخواهید شد برای ثبت نام کلیک کنید مطمئنا تمام کاربران به فرومهایی میروند که مدیران از پس سوالات کاربران برآیند سایت گیم سازان با سالها تجربه در این امر شما را یاری خواهد کرد امیدواریم بعد از ثبت نام ساعات خوشی را در کنار یکدیگر سپری کنیم.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 24 از 24 نخستنخست ... 56789101112131415161718192021222324
نمایش نتایج: از 231 به 233 از 233

موضوع: پلاگینهای درخواستی کانتر استرایک 1.6

نوشته های وبلاگ
    3
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

Post پلاگینهای درخواستی کانتر استرایک 1.6

به نام خدا
    سلام

با توجه به اینکه آمار درخواستهای پلاگین کانتر استرایک 1.6 در فروم بالا رفته برای جلوگیری از اسپم این تاپیک رو ایجاد کردیم در صورتی که پلاگینهای مورد نظر شما در فروم موجود نبود شما رو مستقیماً به لینک اصلی پلاگین هدایت میکنیم.
    توجه : لطفاً درباره پلاگین درست و در یک خط توضیح دهید و آداب نوشتاری را رعایت کنید.
    تذکرمهم : در این تاپیک فقط پلاگینها معرفی خواهند شد ، برای چگونگی نصب پلاگین به لینک آموزشی مراجعه کنید و در این تاپیک درخواست آموزش نصب پلاگین را ننمایید و از هرگونه اسپم خودداری کنید فقط اگر پلاگین در فروم قرار داده شده بود در تاپیک مربوطه اقدام به درخواست کنید ، در صورتی که درخواست آموزش نصب پلاگین جدیدی را دارید میتوانید با ایجاد درخواست جدید از سایر کاربران کمک بگیرید زیرا آموزشهای لازم داده شده است. ( در غیر اینصورت برخورد خواهد شد )
    http://www.forum.gamesazan.ir/thread7.html

باتشکر
    مدیریت کل گیم سازان
    موفق باشید.

راه اندازی رایگان سرور شما توسط ما

تبلیغات، خرید و فروش رایگان

کپی نکنید تا پیشرفت کنید ، یاد بگیرید علم بیاموزید به دیگران منتقل کنید تا دیگران از شما کپی کنن ، پس شما اجبارا از کسی کپی نکنید ، آدمای بزرگ پشتشون حرف هست ، حرف پشتت نباشه کوچیکی ، دشمن نداشته باشی کوچیکی ، بهت حسادت نکنن کوچیکی

یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

پاسخ : پلاگینهای درخواستی کانتر استرایک 1.6

نقل قول نوشته اصلی توسط ********-GS نمایش پست ها
    سلام مرسی
    متوجه نشدم ؟ میخواید یک کلاس در سینتکس پاون تعریف کنید ؟
    معمولا نویسندگان اسکریپتهارو طوری طراحی میکنن که نیازی به ادیت پلاگین نباشه ، ینی با استفاده از فایلهایی که در لینک زیر توضیح داده میتونید در مسیر این فایلها کلاس خودتونو تعریف کنید

https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=97075

cstrike/addons/amxmodx/configs and open plugins-zplague.ini

zp_zombieclasses.ini

https://www.youtube.com/watch?v=wGBiI6oQVx8

سلام خیلی ممنون از پاسخ
    خب ققط یه سوال دیگه داشتم من از پلاگین zambie plague مود فقط میخوام تا کلس زامبی که خودم میخوام رو به کانترم اضافه کنم
    دقیقا کدوم پلاگین هاش رو نیاز دارم ؟ یعنی پلاگین هایی که فقط زامبی رو فراخونی میکنن کدوماست ؟
    zp50_zombie_sounds.amxx
    zp50_zombie_features.amxx
    zp50_zombie_damage.amxx
    zp50_class_zombie.amxx
    یعنی مثلا من فقط این فایل هارو کامپیال کنم ؟

نوشته های وبلاگ
    3
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط k1ng نمایش پست ها
    سلام خیلی ممنون از پاسخ
    خب ققط یه سوال دیگه داشتم من از پلاگین zambie plague مود فقط میخوام تا کلس زامبی که خودم میخوام رو به کانترم اضافه کنم
    دقیقا کدوم پلاگین هاش رو نیاز دارم ؟ یعنی پلاگین هایی که فقط زامبی رو فراخونی میکنن کدوماست ؟
    zp50_zombie_sounds.amxx
    zp50_zombie_features.amxx
    zp50_zombie_damage.amxx
    zp50_class_zombie.amxx
    یعنی مثلا من فقط این فایل هارو کامپیال کنم ؟
    شما سوال منو جواب ندادید اما من تقریبا جواب این سوال شمارو صفحه قبلی بهش اشاره کردم ، باید دقیق جواب سوال منو بدید ، حتی یک کلمه جا نگذارید

راه اندازی رایگان سرور شما توسط ما

تبلیغات، خرید و فروش رایگان

کپی نکنید تا پیشرفت کنید ، یاد بگیرید علم بیاموزید به دیگران منتقل کنید تا دیگران از شما کپی کنن ، پس شما اجبارا از کسی کپی نکنید ، آدمای بزرگ پشتشون حرف هست ، حرف پشتت نباشه کوچیکی ، دشمن نداشته باشی کوچیکی ، بهت حسادت نکنن کوچیکی

یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط ********-GS نمایش پست ها
    شما سوال منو جواب ندادید اما من تقریبا جواب این سوال شمارو صفحه قبلی بهش اشاره کردم ، باید دقیق جواب سوال منو بدید ، حتی یک کلمه جا نگذارید
    سوالای من بیشتر اموزشیه من توی موضوع خودش تاپیک باز میکنم خیلی ممنون از کمک هاتون

صفحه 24 از 24 نخستنخست ... 56789101112131415161718192021222324

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)