سلام میهمان گرامی , اگر تا کنون ثبت نام نکرده اید در مرجع تخصصی گیم سازان ثبت نام کنید مطمئن باشید پشیمان نخواهید شد برای ثبت نام کلیک کنید مطمئنا تمام کاربران به فرومهایی میروند که مدیران از پس سوالات کاربران برآیند سایت گیم سازان با سالها تجربه در این امر شما را یاری خواهد کرد امیدواریم بعد از ثبت نام ساعات خوشی را در کنار یکدیگر سپری کنیم.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: اموزش (long jump (lj

یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

اموزش (long jump (lj

درود این ویدیو اموزشی از نوعی پرش مانند bunny jump که بهش میگن long jump [از بقیه jump ها سخت تره]
    اینجا کلبک کنید

نوشته های وبلاگ
    3
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

پاسخ : اموزش (long jump (lj

نقل قول نوشته اصلی توسط xxali نمایش پست ها
    درود این ویدیو اموزشی از نوعی پرش مانند bunny jump که بهش میگن long jump [از بقیه jump ها سخت تره]
    اینجا کلبک کنید
    باید در قسمت کلاینت کانتر استرایک 1.6 وارد میکردید که به اشتباه در قسمت کانتر استرایک سورس وارد کردید
    لینکها هم بهتره فیلتر نباشن تا همه بتونن استفاده کنن مثل ما که قند شکن نداریم

راه اندازی رایگان سرور شما توسط ما

تبلیغات، خرید و فروش رایگان

کپی نکنید تا پیشرفت کنید ، یاد بگیرید علم بیاموزید به دیگران منتقل کنید تا دیگران از شما کپی کنن ، پس شما اجبارا از کسی کپی نکنید ، آدمای بزرگ پشتشون حرف هست ، حرف پشتت نباشه کوچیکی ، دشمن نداشته باشی کوچیکی ، بهت حسادت نکنن کوچیکی

یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

با عرض پوزش در مورد اول بی دقتی من بود البته این اموزش جامع است و در همه نسخه های کانتر میشه اجراش کرد [در هر صورت ببخشید]
    در مورد 2 من فکر کردم میشه لینک سایت های فیلتر شده را هم داد بنا به این دلیل
    http://s6.picofile.com/file/8178713600/utube.JPG

نوشته های وبلاگ
    3
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط xxali نمایش پست ها
    با عرض پوزش در مورد اول بی دقتی من بود البته این اموزش جامع است و در همه نسخه های کانتر میشه اجراش کرد [در هر صورت ببخشید]
    در مورد 2 من فکر کردم میشه لینک سایت های فیلتر شده را هم داد بنا به این دلیل
    http://s6.picofile.com/file/8178713600/utube.JPG
    یادمه قبلاً تو آپارات از این سری فیلها آپلود کرده بودم الان اکانتم یادم نیست وقتشم ندارم آپلود کنم

راه اندازی رایگان سرور شما توسط ما

تبلیغات، خرید و فروش رایگان

کپی نکنید تا پیشرفت کنید ، یاد بگیرید علم بیاموزید به دیگران منتقل کنید تا دیگران از شما کپی کنن ، پس شما اجبارا از کسی کپی نکنید ، آدمای بزرگ پشتشون حرف هست ، حرف پشتت نباشه کوچیکی ، دشمن نداشته باشی کوچیکی ، بهت حسادت نکنن کوچیکی

یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

سلام
    یکی از راه های در رفتن از دشمن یکی همین مثل خرگوش پریدنه و یکی دیگه duck زدن !
    فقط کافیه از غلتک موستون استفاده کنید و بایند بدین
    با تشکر
    Source Engine Developer

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)