سلام میهمان گرامی , اگر تا کنون ثبت نام نکرده اید در مرجع تخصصی گیم سازان ثبت نام کنید مطمئن باشید پشیمان نخواهید شد برای ثبت نام کلیک کنید مطمئنا تمام کاربران به فرومهایی میروند که مدیران از پس سوالات کاربران برآیند سایت گیم سازان با سالها تجربه در این امر شما را یاری خواهد کرد امیدواریم بعد از ثبت نام ساعات خوشی را در کنار یکدیگر سپری کنیم.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: سوال در مورد کانکت شدن به سرور

یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

سوال در مورد کانکت شدن به سرور

با سلامی 2 باره متن به بعضی از سرور ها ک میخوام کانکت شم این ارور میاد

This server is using a newer protocol ( 48 ) than your client ( 47 ). You should check for updates to your client
    یعنی چی؟!!

یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

پاسخ : سوال در مورد کانکت شدن به سرور

نقل قول نوشته اصلی توسط xxali نمایش پست ها

This server is using a newer protocol ( 48 ) than your client ( 47 ). You should check for updates to your client
    یعنی چی؟!!
    احتمالا تو گارنا به این مشکل برخوردی :) چون بعید میدونم سروری dproto نداشته باشه
    کانترت پروتکل 47 هست ولی کانتر اونی که سرور ساخته 48! باید ورژن های جدید کانتر رو بگیری

نوشته های وبلاگ
    3
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط xxali نمایش پست ها

یعنی چی؟!!
    وصل شدن به سرور دو حلت داره
    1 - باید ورژن بازی با سرور یکی باشه مثل استیم
    2 - سرور باید کرک بشه در اینصورت دیگه مشکلی نیست

راه اندازی رایگان سرور شما توسط ما

تبلیغات، خرید و فروش رایگان

کپی نکنید تا پیشرفت کنید ، یاد بگیرید علم بیاموزید به دیگران منتقل کنید تا دیگران از شما کپی کنن ، پس شما اجبارا از کسی کپی نکنید ، آدمای بزرگ پشتشون حرف هست ، حرف پشتت نباشه کوچیکی ، دشمن نداشته باشی کوچیکی ، بهت حسادت نکنن کوچیکی

یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

اقا منم دقیقا همین مشکلو دارم سرور رو کرک کردم اما بازم همین مشکل هست کرک رو هم کاملا درست انجام دادم وقتی متا لیست رو می زنم میاره خوشگل فقط سرورو نمیتونم اد کنم با کنسول هم که میرم میگه باید 48 باشه :|

برای تموم کردن سرور (GrooveIran) کمکم کنید :))
    My Works:
    کد:
    ثبت نام کنید

نوشته های وبلاگ
    3
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط hitman13 نمایش پست ها
    اقا منم دقیقا همین مشکلو دارم سرور رو کرک کردم اما بازم همین مشکل هست کرک رو هم کاملا درست انجام دادم وقتی متا لیست رو می زنم میاره خوشگل فقط سرورو نمیتونم اد کنم با کنسول هم که میرم میگه باید 48 باشه :|
    شما اگر تاپیک لینک شده زیر رو مطالعه کنید میتونید این مشکل رو حل کنید در کامتی که یکی از دوستان گذاشتن جدیدترین و آخرین نسخه dproto رو دانلود کنید و در تاپیک سوم توضیح داده شده که dproto.cfg باید طبق کامنت سوم ویرایش بشه
    http://www.forum.gamesazan.ir/thread9.html
    موفق باشید

کپی نکنید تا پیشرفت کنید ، یاد بگیرید علم بیاموزید به دیگران منتقل کنید تا دیگران از شما کپی کنن ، پس شما اجبارا از کسی کپی نکنید ، آدمای بزرگ پشتشون حرف هست ، حرف پشتت نباشه کوچیکی ، دشمن نداشته باشی کوچیکی ، بهت حسادت نکنن کوچیکی

یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

ببخشید من هنوز dproto ا نصب نکرده بودم ارور 48 رو میداد الان که نصب کردم ارور 48 رفع شده ولی سرور ادد نمیشه

نوشته های وبلاگ
    3
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط Milad.Khan نمایش پست ها
    ببخشید من هنوز dproto ا نصب نکرده بودم ارور 48 رو میداد الان که نصب کردم ارور 48 رفع شده ولی سرور ادد نمیشه
    دقیقاً مشکل شما رو کاربر بالایی هم داشتن
    شما اگر تاپیک لینک شده زیر رو مطالعه کنید میتونید این مشکل رو حل کنید در کامتی که یکی از دوستان گذاشتن جدیدترین و آخرین نسخه dproto رو دانلود کنید و در تاپیک سوم توضیح داده شده که dproto.cfg باید طبق کامنت سوم ویرایش بشه
    پلاگین Dproto
    موفق باشید

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)