سلام میهمان گرامی , اگر تا کنون ثبت نام نکرده اید در مرجع تخصصی گیم سازان ثبت نام کنید مطمئن باشید پشیمان نخواهید شد برای ثبت نام کلیک کنید مطمئنا تمام کاربران به فرومهایی میروند که مدیران از پس سوالات کاربران برآیند سایت گیم سازان با سالها تجربه در این امر شما را یاری خواهد کرد امیدواریم بعد از ثبت نام ساعات خوشی را در کنار یکدیگر سپری کنیم.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 21 از 21

موضوع: روشی بهینه برای ایجاد گیم سرورهای آنلاین از جمله csgo برای آنلاین و لن ، گیم نت

نوشته های وبلاگ
    3
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

Post روشی بهینه برای ایجاد گیم سرورهای آنلاین از جمله csgo برای آنلاین و لن ، گیم نت

سلام
    یکی از روشهای بهینه برای افراد حرفه ای جهت ساخت گیم سرور یا اجرا کردن کلیه نرم افزارها در تمام سیستم عاملها بدون تردید استفاده از setup.bat میباشد ، برای اینکار ابتدا به فولدر اصلی بازی جایی که تمام فایلها و فولدرها در آن قرار دارد رفته همانجا بر روی صفحه راست کلیک کنید روی New رفته و با استفاده از Text Document در حالتی که که پسوند txt آن مشخص است فایل setup را ایجاد کنید و بجای پسوند txt. پسوند bat. را قرار دهید ، حال بر روی صفحه کلیک کنید تا فایل ذخیره شود بر روی فایل setup.bat کلیک راست کنید و Edit را انتخاب کنید در صفحه مربوطه پارامترهای csgo را قرار دهید
    کد:
    ثبت نام کنید
    حال فایل را ذخیره کنید و آن را با دبل کلیک اجرا کنید اکنون سرور شما اجرا شده است.
    موفق باشید.

راه اندازی رایگان سرور شما توسط ما

تبلیغات، خرید و فروش رایگان

کپی نکنید تا پیشرفت کنید ، یاد بگیرید علم بیاموزید به دیگران منتقل کنید تا دیگران از شما کپی کنن ، پس شما اجبارا از کسی کپی نکنید ، آدمای بزرگ پشتشون حرف هست ، حرف پشتت نباشه کوچیکی ، دشمن نداشته باشی کوچیکی ، بهت حسادت نکنن کوچیکی

نوشته های وبلاگ
    3
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

پاسخ : روشی بهینه برای ایجاد گیم سرورهای آنلاین از جمله csgo برای آنلاین و لن ، گیم نت

نقل قول نوشته اصلی توسط sargeras نمایش پست ها
    سلام
    من سرورم را دوباره با دقت بررسی کردم، و رانش کردم
    کلاینت با اضافه کردن ای پی من میتونه سرور من را مشاهده کنه. این هم اسکرین شات :
    http://uupload.ir/files/s5eq_untitled.png

اما موقع اتصال این ارور را میده :
    http://uupload.ir/files/znwj_untitled2.png

این هم لاگ سرور من موقع اتصال کلاینت به آن :
    http://uupload.ir/files/kra_capture.jpg

من سورس من و متامد را نصب کرده ام
    کرک سرور را از این سایت دانلود و نصب کرده ام :
    http://bir3yk.net/forum/topic_179/

از الگویی که شما برای فایل سرور قرار داده بودید استفاده کردم
    درون فایل server.cfg عبارت sv_lan 0 را قرار داده ام
    درون فایل sourcemod.cfg عبارت sv_lan 1 را قرار داده ام

ای پی ولید دارم، تمام پورت های مورد نیاز هم باز هست
    اما نمیدونم چرا کلاینت نمیتونه وصل بشه

خواشا کمک کنید
    سلام
    اگر اینطوره شما درست مراحل رو به درستی انجام دادید و اینو قبول دارم.
    اما
    شما یک چیزو رعایت نکردید
    زمانی که کلاینت میخوان به سرور شما وصل بشن باید کنسولو با استفاده از کلید روی کیبورد به نام ~ که به انگلیسی هست باز کنن ارورو اونجا مشخصه ، اون ارورو به شما بدن ببینید مشکل از کجاست

client version is different of server version

اگر این ارور باشه ینی اینکه نسخه کلاینت با سرور فرق داره بخاطر همین وصل نمیشه ، ضمن اینکه ورژن دقیق کلاینت و سرورو هم مینویسه

به هر حال ورژن کلاینت و سرور در csgo و css با cs فرق داره ، از یه موتور دیگه استفاده میکنن

راه اندازی رایگان سرور شما توسط ما

تبلیغات، خرید و فروش رایگان

کپی نکنید تا پیشرفت کنید ، یاد بگیرید علم بیاموزید به دیگران منتقل کنید تا دیگران از شما کپی کنن ، پس شما اجبارا از کسی کپی نکنید ، آدمای بزرگ پشتشون حرف هست ، حرف پشتت نباشه کوچیکی ، دشمن نداشته باشی کوچیکی ، بهت حسادت نکنن کوچیکی

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)