سلام میهمان گرامی , اگر تا کنون ثبت نام نکرده اید در مرجع تخصصی گیم سازان ثبت نام کنید مطمئن باشید پشیمان نخواهید شد برای ثبت نام کلیک کنید مطمئنا تمام کاربران به فرومهایی میروند که مدیران از پس سوالات کاربران برآیند سایت گیم سازان با سالها تجربه در این امر شما را یاری خواهد کرد امیدواریم بعد از ثبت نام ساعات خوشی را در کنار یکدیگر سپری کنیم.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 40

موضوع: ساخت سرور کانتر استریک گلوبال آفنسیو استیم csgo steam

نوشته های وبلاگ
    3
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

Post ساخت سرور کانتر استریک گلوبال آفنسیو استیم csgo steam

سلام
    امروز با ترجمه ساخت سرور counter strike global offensive steam یا همون CSGO در خدمتتون هستیم البته کرک شده این بازی هم موجود هست که شخصاً تست کردم و جواب گرفتم نسخه اون هم موجوده شما با راه اندازی نسخه کرکی میتونید بدون هیچ محدودیتی پذیرای کلاینت استیم ، نان استیم و نو استیم باشید.
    بگذریم و بریم سر اصل مطلب که آموزش ساخت استیم همونی که تو ایران بازی میکنن هست.

همونطور که در اسکرین شات مشاهده میکنید من به روش کنسول آموزش میدم این آموزش هم مربوط به ویندوز و لینوکسه که برای سیستم عامل ویندوز رو ترجمه میکنم.
    در ابتدا باید در درایوی مثل C با اختصاص فضای 7 گیگ یه فولدر ایجاد کنید مانند مثال زیر: ( نام فولدرها رو بدون اسپیس ایجاد کنید تا باگ نشه )
    در اینجا من نام اصلی فولدر سرور رو gamesazan قرار میدم شما میتونید اسم خودتونو بجاش بنویسید
    c:\gamesazan
    c:\gamesazan\steamcmd
    c:\gamesazan\sv-csgo
    فولدرهای steamcmd و sv-csgo داخل فولدر gamesazan ساخته شدن که به این شکل نوشته شده تا فایلهای استیم و کانتر با هم قاطی نشه وگرنه فولدر سرور شلوغ میشه
    بعد باید فایل زیر رو دانلود کنید از حالت فشرده خارج کنید و steamcmd.exe رو در فولدر steamcmd قرار بدید:
    کد:
    ثبت نام کنید
    فایل steamcmd.exe رو اجرا کنید که در این حالت فایل بصورت اتوماتیک فایلها و فولدرهایی رو با حجم 25 مگابایت دانلود میکنه در همین زمان اگر حجم فولدر رو بسنجید 7 گیگ رو به شما نشون میده که حجم نهایی هست.
    زمانی که دانلود اولیه به اتمام رسید تصویری مانند تصویر بالا برای شما نمایش داده میشه شما باید عبارت زیر رو وارد کنید ، با اینکار وارد steam میشید.

کد:
    ثبت نام کنید

در صورت وارد شدن عبارت Success به نمایش در میاد این پیام به همراه پیام زیر به نمایش در میاد:
    کد:
    ثبت نام کنید
    حال باید فولدرهایی که از قبل ساختیم رو به استیم معرفی کنیم شما باید عبارت زیر یا مانندش رو به استیم معرفی کنید:
    کد:
    ثبت نام کنید

در ادامه عبارت زیر رو وارد کنید تا فایلها و فولدرهای csgo ذخیره بشن
    کد:
    ثبت نام کنید

همونطور که گفتم بعد از اتمام دانلود حدود 7 گیگ حجم ایجاد میشه در این حالت مثل اسکرین شات CMD دیگه فعالیت نداره که در آینده ممکنه بخاطر آپدیت حجم کمی بالاتر بره اما بعد از اتمام برای بستن صفحه جلوی steam باید عبارت exit رو وارد کنید.
    آموزش به اتمام رسید اما در آموزشهای بعدی یاد میگیرید که چطور سرور رو کانفیگ کنید برای این منظور لینکهای موجود در
    صفحه زیر رو دنبال کنید.

کانتر استرایک گلوبال آفنسیو نسخه سرور

موفق باشید.

راه اندازی رایگان سرور شما توسط ما

تبلیغات، خرید و فروش رایگان

کپی نکنید تا پیشرفت کنید ، یاد بگیرید علم بیاموزید به دیگران منتقل کنید تا دیگران از شما کپی کنن ، پس شما اجبارا از کسی کپی نکنید ، آدمای بزرگ پشتشون حرف هست ، حرف پشتت نباشه کوچیکی ، دشمن نداشته باشی کوچیکی ، بهت حسادت نکنن کوچیکی

یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

پاسخ : ساخت سرور کانتر استریک گلوبال آفنسیو استیم csgo steam

سلام دوست عزیز
    من سرور رو ران کردم اینم لاگ سرور :
    کد:
    ثبت نام کنید
    ولی متاسفانه سرور رو که میخوام توی بازی اضافه کنم ، NOt Responding میده .
    میشه کمکم کنی ؟

نوشته های وبلاگ
    3
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط smyli نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    من سرور رو ران کردم اینم لاگ سرور :
    کد:
    ثبت نام کنید
    ولی متاسفانه سرور رو که میخوام توی بازی اضافه کنم ، NOt Responding میده .
    میشه کمکم کنی ؟
    سلام
    دوست عزیز
    شما که اصلاً سرور رو کانفیگ نکردید پس چطور باید کمکتون کنم ؟
    تنها کاری که شما کردید سرور رو دانلود کردید!
    شما باید به آموزشها مراجعه کنید مطالبی رو قرار دادم که حتماً باید مطالعه کنید
    ضمن اینکه وضعیت سرور رو برای من شرح بدید اینکه چه مشخصاتی داره و آیا سرور مجازی هست یا نه ؟
    موفق باشید.

کپی نکنید تا پیشرفت کنید ، یاد بگیرید علم بیاموزید به دیگران منتقل کنید تا دیگران از شما کپی کنن ، پس شما اجبارا از کسی کپی نکنید ، آدمای بزرگ پشتشون حرف هست ، حرف پشتت نباشه کوچیکی ، دشمن نداشته باشی کوچیکی ، بهت حسادت نکنن کوچیکی

یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

شما با راه اندازی نسخه کرکی میتونید بدون هیچ محدودیتی پذیرای کلاینت استیم ، نان استیم و نو استیم باشید.
    یعنی پیشنهاد می کنید که نان استیم نصب کنیم؟

اگه تحت استیم باشه کسای که کرکی دارن نمی تونن بیان توی سرور؟!

ممنون میشم راهنمایی کنید

نوشته های وبلاگ
    3
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط MajidJ نمایش پست ها
    یعنی پیشنهاد می کنید که نان استیم نصب کنیم؟

اگه تحت استیم باشه کسای که کرکی دارن نمی تونن بیان توی سرور؟!

ممنون میشم راهنمایی کنید
    برای اینکه بتونید سرور نان استیم راه اندازی کنید باید دانش اینکار رو داشته باشید که اینکار جز با کار و تلاش بدست نمیاد
    باتوجه به اینکه تو ایران زیاد از این بازی استقبال نشده اگر سرور استیم هم راه اندازی کنید امکان اینکه بازیکنان به سرور شما بیان هست
    سرور شما باید کیفیت خوبی داشته باشه مهمترین مساله اینه که vps شما باید داخل ایران و بهتر اینه که داخل تهران باشه و اینکه از یک شرکت معتبر سرور تهیه کنید
    رم شما حداقل باید 2گیگ باشه تو ایران به کسی اینترنت نامحدود نمیدن اگر بدن کاری میکنن که زیاد نتونی دانلود کنی حتی با کانفیگ بالا هم سرور همیشه کنده و هنگ میکنه پس من فقط هاست دی ال رو پیشنهاد میکنم اینو بدون که هر ارزونی خوب نیست . . . این هم راهنمایی

http://www.hostdl.com/vps-prices.php

موفق باشید.

یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط ******** نمایش پست ها
    برای اینکه بتونید سرور نان استیم راه اندازی کنید باید دانش اینکار رو داشته باشید که اینکار جز با کار و تلاش بدست نمیاد
    باتوجه به اینکه تو ایران زیاد از این بازی استقبال نشده اگر سرور استیم هم راه اندازی کنید امکان اینکه بازیکنان به سرور شما بیان هست
    سرور شما باید کیفیت خوبی داشته باشه مهمترین مساله اینه که vps شما باید داخل ایران و بهتر اینه که داخل تهران باشه و اینکه از یک شرکت معتبر سرور تهیه کنید
    رم شما حداقل باید 2گیگ باشه تو ایران به کسی اینترنت نامحدود نمیدن اگر بدن کاری میکنن که زیاد نتونی دانلود کنی حتی با کانفیگ بالا هم سرور همیشه کنده و هنگ میکنه پس من فقط هاست دی ال رو پیشنهاد میکنم اینو بدون که هر ارزونی خوب نیست . . . این هم راهنمایی

http://www.hostdl.com/vps-prices.php

موفق باشید.
    نه سرور و این چیزا اوکیه مشکلی نیست از این بابت پلیر هم حدود 14-15 تا از دوستان هستن تبیلغاتم هست مشکلی از بابت ها ندارم فقط می خوام بدونم تحت استیم بهتره یا نان استیم

نوشته های وبلاگ
    3
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط MajidJ نمایش پست ها
    نه سرور و این چیزا اوکیه مشکلی نیست از این بابت پلیر هم حدود 14-15 تا از دوستان هستن تبیلغاتم هست مشکلی از بابت ها ندارم فقط می خوام بدونم تحت استیم بهتره یا نان استیم
    بله من جواب شما رو دادم : اینکه میگم باید دانش نان استیم کردن سرور رو داشته باشید جواب سوال شما بود این اولین سروری هست که با نان استیمی مانند cs 1.6 فرق داره یا من اولین تجربم بوده شاید بازیهایی که تحت استیم باشن به این شکل نباشن ، کلاً نان استیم کردن csgo فسلفه خاص خودش رو داره که شاید در آینده از نان استیم کردن csgo پشیمون بشید.
    اگر میتونید سرور نان استیم رو مدیریت کنید قطعاً نان استیم در غیر اینصورت فقط استیم ( بدون هیچ دردسری )

یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

با سلام مجدد
    یادم رفت به این تاپیک سر بزنم و دلیل مشکلم رو بگم شاید مشکل بعضی از دوستان هم باشه
    متاسفانه فایروال خیلی قوی روی سرور لحاظ شده بود و پورت هارو کامل بسته بود .
    پورت رو باز کردم و با دیگر تاپیک های این انجمن محبوب سرورم رو به طور کامل کانفیگ کردم و خروجی گرفتم
    ممنون از گیم سازان و زحمت کشان این انجمن

نوشته های وبلاگ
    3
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط smyli نمایش پست ها
    با سلام مجدد
    یادم رفت به این تاپیک سر بزنم و دلیل مشکلم رو بگم شاید مشکل بعضی از دوستان هم باشه
    متاسفانه فایروال خیلی قوی روی سرور لحاظ شده بود و پورت هارو کامل بسته بود .
    پورت رو باز کردم و با دیگر تاپیک های این انجمن محبوب سرورم رو به طور کامل کانفیگ کردم و خروجی گرفتم
    ممنون از گیم سازان و زحمت کشان این انجمن
    سلام
    بله قطعاً زمانی که از فایروال استفاده میکنید باید قبل از ران کردن سرور اونو به فایروال معرفی کنید مخصوصاً در ویندوز سرورهای بالاتر از 2003 بطور مثال عرض میکنم زمانی که میخواید سرور دوم رو با پورت 27016 ران کنید اگر اونو به فایروال معرفی نکیند سرور ران نمیشه
    موفق باشید.

یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

سرور مجازی من اینترانت است . چگونه دانلود کنم ؟ سروری که فایل های سرور رو از انجا دانلود میکنیم از خارج است و قابلیت دانلود از سرور اینترانت نیست . چگونه دانلود کنیم ؟

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین