سلام میهمان گرامی , اگر تا کنون ثبت نام نکرده اید در مرجع تخصصی گیم سازان ثبت نام کنید مطمئن باشید پشیمان نخواهید شد برای ثبت نام کلیک کنید مطمئنا تمام کاربران به فرومهایی میروند که مدیران از پس سوالات کاربران برآیند سایت گیم سازان با سالها تجربه در این امر شما را یاری خواهد کرد امیدواریم بعد از ثبت نام ساعات خوشی را در کنار یکدیگر سپری کنیم.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 40

موضوع: ساخت سرور کانتر استریک گلوبال آفنسیو استیم csgo steam

نوشته های وبلاگ
    3
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

Post ساخت سرور کانتر استریک گلوبال آفنسیو استیم csgo steam

سلام
    امروز با ترجمه ساخت سرور counter strike global offensive steam یا همون CSGO در خدمتتون هستیم البته کرک شده این بازی هم موجود هست که شخصاً تست کردم و جواب گرفتم نسخه اون هم موجوده شما با راه اندازی نسخه کرکی میتونید بدون هیچ محدودیتی پذیرای کلاینت استیم ، نان استیم و نو استیم باشید.
    بگذریم و بریم سر اصل مطلب که آموزش ساخت استیم همونی که تو ایران بازی میکنن هست.

همونطور که در اسکرین شات مشاهده میکنید من به روش کنسول آموزش میدم این آموزش هم مربوط به ویندوز و لینوکسه که برای سیستم عامل ویندوز رو ترجمه میکنم.
    در ابتدا باید در درایوی مثل C با اختصاص فضای 7 گیگ یه فولدر ایجاد کنید مانند مثال زیر: ( نام فولدرها رو بدون اسپیس ایجاد کنید تا باگ نشه )
    در اینجا من نام اصلی فولدر سرور رو gamesazan قرار میدم شما میتونید اسم خودتونو بجاش بنویسید
    c:\gamesazan
    c:\gamesazan\steamcmd
    c:\gamesazan\sv-csgo
    فولدرهای steamcmd و sv-csgo داخل فولدر gamesazan ساخته شدن که به این شکل نوشته شده تا فایلهای استیم و کانتر با هم قاطی نشه وگرنه فولدر سرور شلوغ میشه
    بعد باید فایل زیر رو دانلود کنید از حالت فشرده خارج کنید و steamcmd.exe رو در فولدر steamcmd قرار بدید:
    کد:
    ثبت نام کنید
    فایل steamcmd.exe رو اجرا کنید که در این حالت فایل بصورت اتوماتیک فایلها و فولدرهایی رو با حجم 25 مگابایت دانلود میکنه در همین زمان اگر حجم فولدر رو بسنجید 7 گیگ رو به شما نشون میده که حجم نهایی هست.
    زمانی که دانلود اولیه به اتمام رسید تصویری مانند تصویر بالا برای شما نمایش داده میشه شما باید عبارت زیر رو وارد کنید ، با اینکار وارد steam میشید.

کد:
    ثبت نام کنید

در صورت وارد شدن عبارت Success به نمایش در میاد این پیام به همراه پیام زیر به نمایش در میاد:
    کد:
    ثبت نام کنید
    حال باید فولدرهایی که از قبل ساختیم رو به استیم معرفی کنیم شما باید عبارت زیر یا مانندش رو به استیم معرفی کنید:
    کد:
    ثبت نام کنید

در ادامه عبارت زیر رو وارد کنید تا فایلها و فولدرهای csgo ذخیره بشن
    کد:
    ثبت نام کنید

همونطور که گفتم بعد از اتمام دانلود حدود 7 گیگ حجم ایجاد میشه در این حالت مثل اسکرین شات CMD دیگه فعالیت نداره که در آینده ممکنه بخاطر آپدیت حجم کمی بالاتر بره اما بعد از اتمام برای بستن صفحه جلوی steam باید عبارت exit رو وارد کنید.
    آموزش به اتمام رسید اما در آموزشهای بعدی یاد میگیرید که چطور سرور رو کانفیگ کنید برای این منظور لینکهای موجود در
    صفحه زیر رو دنبال کنید.

کانتر استرایک گلوبال آفنسیو نسخه سرور

موفق باشید.

راه اندازی رایگان سرور شما توسط ما

تبلیغات، خرید و فروش رایگان

کپی نکنید تا پیشرفت کنید ، یاد بگیرید علم بیاموزید به دیگران منتقل کنید تا دیگران از شما کپی کنن ، پس شما اجبارا از کسی کپی نکنید ، آدمای بزرگ پشتشون حرف هست ، حرف پشتت نباشه کوچیکی ، دشمن نداشته باشی کوچیکی ، بهت حسادت نکنن کوچیکی

یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

پاسخ : ساخت سرور کانتر استریک گلوبال آفنسیو استیم csgo steam

نقل قول نوشته اصلی توسط gamesazan نمایش پست ها
    2-خیر
    3-بله اما فقط در نسخه اورجینال
    4-بله
    5-متوجه منظور شما نشدم
    اینطور نباشد که فقط بلی یا خیر پاسخ دهید لطفا توضیح دهید.

با توجه به :
    سرورهای استیم : تجاری و کرک نشده = کاربران باید هزینه پرداخت کنند وارد شوند : از امکانات بروز و جدید سرور استفاده میکنند و برای کسب رتبه و جهانی بودن هست.
    سرورهای نان استیم : کرک شده = کاربران رایگان وارد بازی می شوند با هر نسخه از بازی : از یه سری امکانات پیشفرض بهره مند می شوند و طبیعتا وقت گذرانی هست.

چرا نباید اولویت و محبوب تر سرورهای کرک شده نباشد که گفتید خیر ؟!

نوشته های وبلاگ
    3
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط aligoli نمایش پست ها
    اینطور نباشد که فقط بلی یا خیر پاسخ دهید لطفا توضیح دهید.

با توجه به :
    سرورهای استیم : تجاری و کرک نشده = کاربران باید هزینه پرداخت کنند وارد شوند : از امکانات بروز و جدید سرور استفاده میکنند و برای کسب رتبه و جهانی بودن هست.
    سرورهای نان استیم : کرک شده = کاربران رایگان وارد بازی می شوند با هر نسخه از بازی : از یه سری امکانات پیشفرض بهره مند می شوند و طبیعتا وقت گذرانی هست.

چرا نباید اولویت و محبوب تر سرورهای کرک شده نباشد که گفتید خیر ؟!
    دوست عزیز ما سوالات کاربران رو با کوتاه ترین مطلب اطلاع رسانی میکنیم ضمن اینکه چندینبار در پستهای مختلف توضیح داده شد و خودتون هم به Level جهانی اشاره کردید پس با این حساب بازیکنان به سرورهای کرک شده گرایشی ندارن
    شما سوالات خودتونو طوری بپرسید که جواب همون سوالات رو بدرستی دریافت کنید
    موفق باشید

کپی نکنید تا پیشرفت کنید ، یاد بگیرید علم بیاموزید به دیگران منتقل کنید تا دیگران از شما کپی کنن ، پس شما اجبارا از کسی کپی نکنید ، آدمای بزرگ پشتشون حرف هست ، حرف پشتت نباشه کوچیکی ، دشمن نداشته باشی کوچیکی ، بهت حسادت نکنن کوچیکی

یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط gamesazan نمایش پست ها
    دوست عزیز ما سوالات کاربران رو با کوتاه ترین مطلب اطلاع رسانی میکنیم ضمن اینکه چندینبار در پستهای مختلف توضیح داده شد و خودتون هم به Level جهانی اشاره کردید پس با این حساب بازیکنان به سرورهای کرک شده گرایشی ندارن
    شما سوالات خودتونو طوری بپرسید که جواب همون سوالات رو بدرستی دریافت کنید
    موفق باشید
    ما در این حوزه فرد با آگاهی پایین هستیم ( فعلا ) بنابراین شما که آگاه ترین فرد در این حوزه هستید باید کاملتر و دقیق تر پاسخ دهید.
    چرا که این مستندات در گوگل ایندکس می شود و کاربر میهمان به همین بهانه در انجمن ثبت نام می کند.

پس اگر دقت و سعی کنید دقیق تر توضیح دهید بهتر است.

نوشته های وبلاگ
    3
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط aligoli نمایش پست ها
    ما در این حوزه فرد با آگاهی پایین هستیم ( فعلا ) بنابراین شما که آگاه ترین فرد در این حوزه هستید باید کاملتر و دقیق تر پاسخ دهید.
    چرا که این مستندات در گوگل ایندکس می شود و کاربر میهمان به همین بهانه در انجمن ثبت نام می کند.

پس اگر دقت و سعی کنید دقیق تر توضیح دهید بهتر است.
    بطور کلی کانتر استرایک گلوبال آفنسیو مثل کانتر استرایک سورس و کانتر استرایک 1.6 جا نیوفتاده بازیکنایی که تو ایران بازی میکنن همه استیم هستن و زمانی که متوجه میشن سرور کرک شدست سرور مورد نظر رو ترک میکنن چراکه یک بازیکن غیر رسمی براحتی میتونه با استفاده از یک چیت بدون اینکه بن بشه و با استفاده از آنتی بن تمام بازیکنان رو عصبی و جو رو متشنج کنه در این حالت کاری از دست ادمین بر نمیاد ولی اگر سرور استیم باشه خود استیم تشخیص میدو و یوزر بازیکن **** برای همیشه بسته میشه مگر اینکه جریمه بده یا اینکه یا یه یوزر دیگه تو استیم ثبت نام کنه و بازی رو مجدداً بخره
    فکر کنم این توضیحات کافی بود البته در ادامه توضیحات قبلی
    البته تا خودتون بازی نکنید متوجه نمیشید

یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

سلام من وی پی اس دارم میخوام سرور نان استیم csgo ران کنم میشه اموزش بدید؟؟؟؟؟؟

نوشته های وبلاگ
    3
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط morteza2291 نمایش پست ها
    سلام من وی پی اس دارم میخوام سرور نان استیم csgo ران کنم میشه اموزش بدید؟؟؟؟؟؟
    سلام
    سرور نان استیم با شرایط خاص در آینده آموزش داده خواهد شد که در تاپیک و پیام خصوصی به شما اطلاع داده شد
    موفق باشید

یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

خیلی خوبه ادامه بدین

یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

سلام اقا من میخوام تو کانتر نان استیم یه سرور شخصی بسازم میشه لطفا کمکم کنید کانتر من نسخه کرک کشده هستش

نوشته های وبلاگ
    3
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط amiiiin نمایش پست ها
    سلام اقا من میخوام تو کانتر نان استیم یه سرور شخصی بسازم میشه لطفا کمکم کنید کانتر من نسخه کرک کشده هستش
    منظور شمارو متوجه نشدم ، در صورتی که سوال شما در آموزشهای ما موجود هست میتونید تاپیک ایجاد کنید در غیر اینصورت معذوریم ، لطفا به این لینک وارد بشید http://forum.gamesazan.ir/forum14.html

یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

درود
    دوستانی که در زمینه کانفیگ سرور cs go تخصص دارند و مایل به همکاری برای راه اندازی سرور های ایرانی هستند با بنده ارتباط برقرار کنند!

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234