سلام میهمان گرامی , اگر تا کنون ثبت نام نکرده اید در مرجع تخصصی گیم سازان ثبت نام کنید مطمئن باشید پشیمان نخواهید شد برای ثبت نام کلیک کنید مطمئنا تمام کاربران به فرومهایی میروند که مدیران از پس سوالات کاربران برآیند سایت گیم سازان با سالها تجربه در این امر شما را یاری خواهد کرد امیدواریم بعد از ثبت نام ساعات خوشی را در کنار یکدیگر سپری کنیم.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 40

موضوع: ساخت سرور کانتر استریک گلوبال آفنسیو استیم csgo steam

نوشته های وبلاگ
    3
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

Post ساخت سرور کانتر استریک گلوبال آفنسیو استیم csgo steam

سلام
    امروز با ترجمه ساخت سرور counter strike global offensive steam یا همون CSGO در خدمتتون هستیم البته کرک شده این بازی هم موجود هست که شخصاً تست کردم و جواب گرفتم نسخه اون هم موجوده شما با راه اندازی نسخه کرکی میتونید بدون هیچ محدودیتی پذیرای کلاینت استیم ، نان استیم و نو استیم باشید.
    بگذریم و بریم سر اصل مطلب که آموزش ساخت استیم همونی که تو ایران بازی میکنن هست.

همونطور که در اسکرین شات مشاهده میکنید من به روش کنسول آموزش میدم این آموزش هم مربوط به ویندوز و لینوکسه که برای سیستم عامل ویندوز رو ترجمه میکنم.
    در ابتدا باید در درایوی مثل C با اختصاص فضای 7 گیگ یه فولدر ایجاد کنید مانند مثال زیر: ( نام فولدرها رو بدون اسپیس ایجاد کنید تا باگ نشه )
    در اینجا من نام اصلی فولدر سرور رو gamesazan قرار میدم شما میتونید اسم خودتونو بجاش بنویسید
    c:\gamesazan
    c:\gamesazan\steamcmd
    c:\gamesazan\sv-csgo
    فولدرهای steamcmd و sv-csgo داخل فولدر gamesazan ساخته شدن که به این شکل نوشته شده تا فایلهای استیم و کانتر با هم قاطی نشه وگرنه فولدر سرور شلوغ میشه
    بعد باید فایل زیر رو دانلود کنید از حالت فشرده خارج کنید و steamcmd.exe رو در فولدر steamcmd قرار بدید:
    کد:
    ثبت نام کنید
    فایل steamcmd.exe رو اجرا کنید که در این حالت فایل بصورت اتوماتیک فایلها و فولدرهایی رو با حجم 25 مگابایت دانلود میکنه در همین زمان اگر حجم فولدر رو بسنجید 7 گیگ رو به شما نشون میده که حجم نهایی هست.
    زمانی که دانلود اولیه به اتمام رسید تصویری مانند تصویر بالا برای شما نمایش داده میشه شما باید عبارت زیر رو وارد کنید ، با اینکار وارد steam میشید.

کد:
    ثبت نام کنید

در صورت وارد شدن عبارت Success به نمایش در میاد این پیام به همراه پیام زیر به نمایش در میاد:
    کد:
    ثبت نام کنید
    حال باید فولدرهایی که از قبل ساختیم رو به استیم معرفی کنیم شما باید عبارت زیر یا مانندش رو به استیم معرفی کنید:
    کد:
    ثبت نام کنید

در ادامه عبارت زیر رو وارد کنید تا فایلها و فولدرهای csgo ذخیره بشن
    کد:
    ثبت نام کنید

همونطور که گفتم بعد از اتمام دانلود حدود 7 گیگ حجم ایجاد میشه در این حالت مثل اسکرین شات CMD دیگه فعالیت نداره که در آینده ممکنه بخاطر آپدیت حجم کمی بالاتر بره اما بعد از اتمام برای بستن صفحه جلوی steam باید عبارت exit رو وارد کنید.
    آموزش به اتمام رسید اما در آموزشهای بعدی یاد میگیرید که چطور سرور رو کانفیگ کنید برای این منظور لینکهای موجود در
    صفحه زیر رو دنبال کنید.

کانتر استرایک گلوبال آفنسیو نسخه سرور

موفق باشید.

راه اندازی رایگان سرور شما توسط ما

تبلیغات، خرید و فروش رایگان

کپی نکنید تا پیشرفت کنید ، یاد بگیرید علم بیاموزید به دیگران منتقل کنید تا دیگران از شما کپی کنن ، پس شما اجبارا از کسی کپی نکنید ، آدمای بزرگ پشتشون حرف هست ، حرف پشتت نباشه کوچیکی ، دشمن نداشته باشی کوچیکی ، بهت حسادت نکنن کوچیکی

نوشته های وبلاگ
    3
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

پاسخ : ساخت سرور کانتر استریک گلوبال آفنسیو استیم csgo steam

نقل قول نوشته اصلی توسط iman.z نمایش پست ها
    سرور مجازی من اینترانت است . چگونه دانلود کنم ؟ سروری که فایل های سرور رو از انجا دانلود میکنیم از خارج است و قابلیت دانلود از سرور اینترانت نیست . چگونه دانلود کنیم ؟
    باید برای csgo تدبیر دیگه ای بیندیشید چون سرور csgo همیشه باید به استیم وصل باشه تا آپدیت بشه
    به اینصورت نمیتونید باید بعد از دانلود فایلها رو زیپ کنید آپلود کنید رو یه هاست اینترانت و از اونجا دانلود کنید
    کلاً csgo با css یا cs که تو ایران استفاده میشه فرق داره

کپی نکنید تا پیشرفت کنید ، یاد بگیرید علم بیاموزید به دیگران منتقل کنید تا دیگران از شما کپی کنن ، پس شما اجبارا از کسی کپی نکنید ، آدمای بزرگ پشتشون حرف هست ، حرف پشتت نباشه کوچیکی ، دشمن نداشته باشی کوچیکی ، بهت حسادت نکنن کوچیکی

یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

با سلام
    من متیوتم تمام فایل های مورد نیاز رو دانلود کنم با ای پی اینترنت ، بعد ای پی سرور رو به اینترانت تغییر بدم؟
    سرور ران میشه روی اینترانت اصلا؟

یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

ببینید سرور نان استیم چطور ؟ میشه فایل هاشو بگیرم ؟ اون که به سرور استیم وصل نیست

نوشته های وبلاگ
    3
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط Dariush نمایش پست ها
    با سلام
    من متیوتم تمام فایل های مورد نیاز رو دانلود کنم با ای پی اینترنت ، بعد ای پی سرور رو به اینترانت تغییر بدم؟
    سرور ران میشه روی اینترانت اصلا؟
    با ip اینترانت نمیشه سرور csgo داشت چون نیاز به آپدیت داره باید به مدیر سرور بگید ip اینترنت نیاز دارید !
    بله سرور ران میشه ولی زمانی که کلاینت آپدیت بشن و نتونن بیان تو سروری که آپدیتش قدیمیه چه سودی داره ؟

یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

همین کارایی که گفته شده کافیه ؟

راهنمای در مورد کانفیگ کردن و قرار دادن یه سری مود ها وجود داره ؟

نوشته های وبلاگ
    3
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط mHm نمایش پست ها
    همین کارایی که گفته شده کافیه ؟

راهنمای در مورد کانفیگ کردن و قرار دادن یه سری مود ها وجود داره ؟
    اینکار نیاز به تجربه داره هرچیم ما بگیم تا خودتون مدتها کار نکنید متوجه نمیشید ینی اینکه باید تو کار باشید وگرنه تو اینکار شکست میخورید
    ما فقط همین آموزشها رو در حد ران کردن سرور آموزش دادیم و یکسری نکات رو نگفتیم

یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

حسین تویی؟

نوشته های وبلاگ
    3
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط amirKiller نمایش پست ها
    حسین تویی؟
    دوست عزیز اگه منظورتون با منه که خیر بنده اسمم ******** هست تو چتباکس هم میتونستید بپرسید

یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

سلام دوستان
    1 سوال برام پیش اومده و هرچی سرچ کردم چیزی پیدا نکردم . سوالم اینه که من میخوام 1 سرور کانتر ایجاد کنم و روش اکانت بفروشم . یعنی کسی که میخواد وصل بشه اون اکانت رو برای وصل شدن باید خریداری کنه . مشکل اینترنت رو هم ندارم . هم اینترنت دارم و هم اینترانت ، از لحاظ سرور هم 1 سرور تهیه کردم البته نه مجازی . کسی از دوستان هست راهنمایی کنه؟؟؟؟

یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط ******** نمایش پست ها
    سلام
    امروز با ترجمه ساخت سرور counter strike global offensive steam یا همون CSGO در خدمتتون هستیم البته کرک شده این بازی هم موجود هست که شخصاً تست کردم و جواب گرفتم نسخه اون هم موجوده شما با راه اندازی نسخه کرکی میتونید بدون هیچ محدودیتی پذیرای کلاینت استیم ، نان استیم و نو استیم باشید.
    بگذریم و بریم سر اصل مطلب که آموزش ساخت استیم همونی که تو ایران بازی میکنن هست.

همونطور که در اسکرین شات مشاهده میکنید من به روش کنسول آموزش میدم این آموزش هم مربوط به ویندوز و لینوکسه که برای سیستم عامل ویندوز رو ترجمه میکنم.
    در ابتدا باید در درایوی مثل C با اختصاص فضای 7 گیگ یه فولدر ایجاد کنید مانند مثال زیر: ( نام فولدرها رو بدون اسپیس ایجاد کنید تا باگ نشه )
    در اینجا من نام اصلی فولدر سرور رو gamesazan قرار میدم شما میتونید اسم خودتونو بجاش بنویسید
    c:\gamesazan
    c:\gamesazan\steamcmd
    c:\gamesazan\sv-csgo
    فولدرهای steamcmd و sv-csgo داخل فولدر gamesazan ساخته شدن که به این شکل نوشته شده تا فایلهای استیم و کانتر با هم قاطی نشه وگرنه فولدر سرور شلوغ میشه
    بعد باید فایل زیر رو دانلود کنید از حالت فشرده خارج کنید و steamcmd.exe رو در فولدر steamcmd قرار بدید:
    کد:
    ثبت نام کنید
    فایل steamcmd.exe رو اجرا کنید که در این حالت فایل بصورت اتوماتیک فایلها و فولدرهایی رو با حجم 25 مگابایت دانلود میکنه در همین زمان اگر حجم فولدر رو بسنجید 7 گیگ رو به شما نشون میده که حجم نهایی هست.
    زمانی که دانلود اولیه به اتمام رسید تصویری مانند تصویر بالا برای شما نمایش داده میشه شما باید عبارت زیر رو وارد کنید ، با اینکار وارد steam میشید.

کد:
    ثبت نام کنید

در صورت وارد شدن عبارت Success به نمایش در میاد این پیام به همراه پیام زیر به نمایش در میاد:
    کد:
    ثبت نام کنید
    حال باید فولدرهایی که از قبل ساختیم رو به استیم معرفی کنیم شما باید عبارت زیر یا مانندش رو به استیم معرفی کنید:
    کد:
    ثبت نام کنید

در ادامه عبارت زیر رو وارد کنید تا فایلها و فولدرهای csgo ذخیره بشن
    کد:
    ثبت نام کنید

همونطور که گفتم بعد از اتمام دانلود حدود 7 گیگ حجم ایجاد میشه در این حالت مثل اسکرین شات CMD دیگه فعالیت نداره که در آینده ممکنه بخاطر آپدیت حجم کمی بالاتر بره اما بعد از اتمام برای بستن صفحه جلوی steam باید عبارت exit رو وارد کنید.
    آموزش به اتمام رسید اما در آموزشهای بعدی یاد میگیرید که چطور سرور رو کانفیگ کنید برای این منظور لینکهای موجود در
    صفحه زیر رو دنبال کنید.

کانتر استرایک گلوبال آفنسیو نسخه سرور

موفق باشید.
    سلام.
    من csgo تحت استیم رو خریدم ودارم. حالا میخوام سرور راه بندازم non-steam ویا تحت استیم هم فرقی نداره .برای اینکار حتما باید این هفت گیگ رو دانلود کنم؟و به همین روش عمل کنم؟
    کدومش ساده تره ساختنش؟
    ویرایش توسط kaj20 : 06-27-2015 در ساعت 04:44 PM

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین