سلام میهمان گرامی , اگر تا کنون ثبت نام نکرده اید در مرجع تخصصی گیم سازان ثبت نام کنید مطمئن باشید پشیمان نخواهید شد برای ثبت نام کلیک کنید مطمئنا تمام کاربران به فرومهایی میروند که مدیران از پس سوالات کاربران برآیند سایت گیم سازان با سالها تجربه در این امر شما را یاری خواهد کرد امیدواریم بعد از ثبت نام ساعات خوشی را در کنار یکدیگر سپری کنیم.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 15

موضوع: آموزش آدمین شدن با استیم در کانتر استرایک سورس

نوشته های وبلاگ
    3
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

Post آموزش آدمین شدن با استیم در کانتر استرایک سورس

سلام
    یکی از روشهایی که میتوانید از هک شدن نام کاربری آدمینهای سرورتان جلوگیری کنید ایجاد آدمینی با استیم است یعنی زمانی که بازیکنی با استیم آدمین شود دیگر نیازی به پسورد ندارد اما تنها نقطه ضعف این روش زمانی نمایان میشود که بازیکن ویندوز خود را عوض کند ، در اینصورت استیم هم به همراه ویندوز عوض میشود.
    برای این روش اگر Mani Admin Plugin نصب باشد اطلاعات تمام آدمینها در client.txt واقع در مسیر cstrike\cfg\mani_admin_plugin میباشد ، در اینصورت با وارد کردن کدهای زیر در کنسول اطلاعات آدمین را وارد client.txt میکنید:
    نکته : در ابتدا سرور میخواهد با دریافت پسورد خود از انجام عملیات توسط آدمین آگاهی پیدا کند. ( پسوردی که داخل server.cfg قرار داده اید )

کد:
    ثبت نام کنید

برای اینکه بهتر متوجه شوید نام خود را با استیم فرضی وارد میکنم شما در سرور آنلاین میتوانید با وارد کردن status استیم خود را بدست آورید این امکان در صورت دسترسی کلاینت به کمند امکان پذیر است.
    کد PHP:
    rcon ma_client addclient "-FISHER" 
    کد PHP:
    rcon ma_client addsteam "-FISHER" "STEAM_0:0:1234567890" 

در این حالت مشخص میکنید که آدمین سرور از چه سطح دسترسی برخوردار باشد.
    کد PHP:
    rcon ma_client setaflag "-FISHER" "+client" 
    حال آدمین وارد سرور شود و در کنسول عبارت admin را وارد کند. (شما میتوانید عبارت را bind کنید مانند مثال زیر )

کد PHP:
    bind p "admin" 
    حال با استفاده از p به منوی آدمینی دسترسی دارید در این حالت بجای p میتوانید حرف دیگری را جایگزین کنید.
    شما ميتوانيد در سايتهاي فارسي درباره کانتر استرايک سورس جستوجو کنيد در اينصورت متوجه خواهيد شد هيچ سايتي مدها ، پلاگينها و آموزش 0 تا 100 ساخت کانتر استرايک سورس V34 را ارائه نداده که نشان ميدهد گيم سازان زمان زيادي را صرف بدست آوردن نسخه ها و نوشتن آموزشها کرده است.
    از اينکه آموزشهاي ما را دنبال ميکنيد و آنها را حتي با ذکر منبع کپي نميکنيد يا عين آن را باز نويسي نميکنيد بسيار سپاسگزاريم.
    مديريت سايت گيم سازان
    موفق باشيد.

راه اندازی رایگان سرور شما توسط ما

تبلیغات، خرید و فروش رایگان

کپی نکنید تا پیشرفت کنید ، یاد بگیرید علم بیاموزید به دیگران منتقل کنید تا دیگران از شما کپی کنن ، پس شما اجبارا از کسی کپی نکنید ، آدمای بزرگ پشتشون حرف هست ، حرف پشتت نباشه کوچیکی ، دشمن نداشته باشی کوچیکی ، بهت حسادت نکنن کوچیکی

یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

پاسخ : آموزش آدمین شدن با استیم در کانتر استرایک سورس

ببخشید
    client.txt در این مسیر cstrike\cfg\mani_admin_plugin وجود نداره بخاطر همین هم وقتی دستورات رو میزنم

Unknown command "ma_client" میده
    چکار کنم؟

نوشته های وبلاگ
    3
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط kahmad1000 نمایش پست ها
    ببخشید
    client.txt در این مسیر cstrike\cfg\mani_admin_plugin وجود نداره بخاطر همین هم وقتی دستورات رو میزنم

Unknown command "ma_client" میده
    چکار کنم؟
    زمانی که دستورات رو وارد میکنید یا حتی سرور رو برای اولینبار با مودی ران میکنید موارد جدیدی به سرور اضافه میشه از جمله این مورد که میتونید بصورت دستی هم اونو در مسیر ذکر شده قرار بدید

کپی نکنید تا پیشرفت کنید ، یاد بگیرید علم بیاموزید به دیگران منتقل کنید تا دیگران از شما کپی کنن ، پس شما اجبارا از کسی کپی نکنید ، آدمای بزرگ پشتشون حرف هست ، حرف پشتت نباشه کوچیکی ، دشمن نداشته باشی کوچیکی ، بهت حسادت نکنن کوچیکی

یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

اگه منظورتون اینه که
    client.txt رو در اون مسیر درست کنم درستش میکنم تمام این کد هایی که گفتید رو اونجا هم وارد میکنم اما باز هم "Unknown command "ma_client رو نشون میده مثلاً وقتی
    "rcon ma_client addclient "-FISHER رو میزنم میگه

autokick is disabled for -FISHER اما آخرش هم میگه

"Unknown command "ma_client
    در زمن اگر من به غیر از متامد و سورس مد و پلاگین ادمین پلاگین یا مود دیگه ای رو نصب نکرده باشم وقتی تو کنسول میزنم meta list این رو بهم نشون میده
    [01] SourceMod (1.4.2) by AlliedModders LLC
    [02] SDK Tools (1.4.2) by AlliedModders LLC
    یه چیزی کم نیست؟

نوشته های وبلاگ
    3
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

اگه منظورتون اینه که
    client.txt رو در اون مسیر درست کنم درستش میکنم تمام این کد هایی که گفتید رو اونجا هم وارد میکنم اما باز هم "Unknown command "ma_client رو نشون میده مثلاً وقتی
    "rcon ma_client addclient "-FISHER رو میزنم میگه

autokick is disabled for -FISHER اما آخرش هم میگه

"Unknown command "ma_client
    در زمن اگر من به غیر از متامد و سورس مد و پلاگین ادمین پلاگین یا مود دیگه ای رو نصب نکرده باشم وقتی تو کنسول میزنم meta list این رو بهم نشون میده
    [01] SourceMod (1.4.2) by AlliedModders LLC
    [02] SDK Tools (1.4.2) by AlliedModders LLC
    یه چیزی کم نیست؟
    من که نگفتم در فایل کلاینت ذخیره کنید
    من گفتم زمانی که در کنسول وارد میشه فایل به وجود میاد شما میتونید از این فایل کپی بگیرید برای اینکه دیگه نیازی به وارد کردن این موارد در کنسول نداشته باشید بعد از این میتونید از داخل خود بازی هرکیو با هر فلگی که مد نظرتون بود ادمین کنید
    تا الان که کارتون از خیلیا بهتر بوده بقیشم خودتون باید حل کنید ممکنه ویندوز برای شما مشکلی بوجود بیاره چون مستقیم با استیم ویندوز سروکار دارید اگرم چیزی کم بود بگردید دنبالش برای نصب و رفع مشکلات

یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

سلام بالاخره تونستم ادمینی رو فعال کنم 3 تا سوال دارم:
    1-اما هیچ کدوم از گزینه های منوی ادمینی هیچ کاری نمیکن برای اینکه اون ها قابلیت انجام کاری رو بگیرن به برنامه نویسی(pawn)نیازه یا نه با انجام تنظیمات خاص میشه درستشون کرد؟
    2-توی بعضی از مطالب خوندم که میشه این ادمینی رو هک کرد وشما هم نوشته بودید که باید یه سری چیزا رو حذف کرد خب اونا چین و چطور باید حذف شون کرد؟
    3-من توی meta list سرور xilli game DM این چیزا رو پیدا کردم:
    [01] DoS Protect (1.0.0.0) by ZombieX2.net
    [02] SourceMod (1.4.2) by AlliedModders LLC
    [03] Stripper (1.2.2) by BAILOPAN
    [04] Hooker Extension (1.1.0) by Fredd/K4r1m
    [05] Server Secure - Files Only (1.0.0) by AzuiSleet (mod by asherkin)
    [06] CS:S Tools (1.4.2) by AlliedModders LLC
    [07] SDK Tools (1.4.2) by AlliedModders LLC
    [08] CS:S DM (2.1.0.446) by AlliedModders
    [09] SDK Hooks (2.2.0) by Tsunami, psychonic
    میدونید کدومشون مربوط به ادمینی هستند؟
    ویرایش توسط kahmad1000 : 06-12-2015 در ساعت 05:44 AM

نوشته های وبلاگ
    3
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

سلام بالاخره تونستم ادمینی رو فعال کنم 3 تا سوال دارم:
    1-اما هیچ کدوم از گزینه های منوی ادمینی هیچ کاری نمیکن برای اینکه اون ها قابلیت انجام کاری رو بگیرن به برنامه نویسی(pawn)نیازه یا نه با انجام تنظیمات خاص میشه درستشون کرد؟
    2-توی بعضی از مطالب خوندم که میشه این ادمینی رو هک کرد وشما هم نوشته بودید که باید یه سری چیزا رو حذف کرد خب اونا چین و چطور باید حذف شون کرد؟
    3-من توی meta list سرور xilli game DM این چیزا رو پیدا کردم:
    [01] DoS Protect (1.0.0.0) by ZombieX2.net
    [02] SourceMod (1.4.2) by AlliedModders LLC
    [03] Stripper (1.2.2) by BAILOPAN
    [04] Hooker Extension (1.1.0) by Fredd/K4r1m
    [05] Server Secure - Files Only (1.0.0) by AzuiSleet (mod by asherkin)
    [06] CS:S Tools (1.4.2) by AlliedModders LLC
    [07] SDK Tools (1.4.2) by AlliedModders LLC
    [08] CS:S DM (2.1.0.446) by AlliedModders
    [09] SDK Hooks (2.2.0) by Tsunami, psychonic
    میدونید کدومشون مربوط به ادمینی هستند؟
    1-نیازی به برنامه نویسی نداره زمانی که شما رو شناخت به شما دسترسی کامل میده که فلگهاتونو انتخاب کنید و بعد ذخیره کنید تا منوی کامل ادمینی رو ببینید برای کسایی که ادمین میکنید هم باید بهشون فلگهای مورد نظر رو بدید
    2-بله هک میشه به راحتی هم هک میشه منظورم من ورژنهای جدید این مود هست که برای csgo استفاده میشه اگر csgo ران کردید هر چند وقت یکبار نسخه جدید csgo که بیاد دیگه نسخه قدیمی mani admin plugin جواب نمیده که در این حالت باید حالت دسترسی anonymous های این مود رو از داخل csgo\cfg\mani_server.cfg بگیرید ( اما در هر صورت mani admin plugin هک میشه ) بهتره که شما ازش استفاده نکنید.
    3-با سورس مود میتونید هرکیو خواستید ادمین کنید همونطور که مشاهده میکنید اگر خرفه ای باشید از سورس مد 1.4.2 استفاده میکنید که هیچ باگی رو برای کانتر سورس v34 نداره که خیلیا میان اینجا مارو متهم میکنن میگن چرا سورس 1.4.2

یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

ببخشید منظورتون از اینکه گفتید با سورس مد ادمین کینم چی بود؟یعنی بدون نصب و اجرا
    mani admin plugin؟

نوشته های وبلاگ
    3
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

ببخشید منظورتون از اینکه گفتید با سورس مد ادمین کینم چی بود؟یعنی بدون نصب و اجرا
    mani admin plugin؟
    دقیقاً منظورم بدون استفاده از mani admin plugin بود

کد:
    ثبت نام کنید
    در انتها توضیح داده

کد:
    ثبت نام کنید

یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط ******** نمایش پست ها
    دقیقاً منظورم بدون استفاده از mani admin plugin بود

کد:
    ثبت نام کنید
    در انتها توضیح داده

کد:
    ثبت نام کنید
    خب من تونستم خودمو از طریق سورس مد ادمین کنم حالا اگر بخوام به منوی ادمینی کلاً گزینه ای جدید اضافه کنم میدونید باید چیکار کنم چون من توی addons\sourcemod\configs\adminmenu_sorting و adminmenu_custom فکر کنم بشه تغییراتی داد

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)