سلام میهمان گرامی , اگر تا کنون ثبت نام نکرده اید در مرجع تخصصی گیم سازان ثبت نام کنید مطمئن باشید پشیمان نخواهید شد برای ثبت نام کلیک کنید مطمئنا تمام کاربران به فرومهایی میروند که مدیران از پس سوالات کاربران برآیند سایت گیم سازان با سالها تجربه در این امر شما را یاری خواهد کرد امیدواریم بعد از ثبت نام ساعات خوشی را در کنار یکدیگر سپری کنیم.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: باز کردن اسکریپت با یک فایل متنی

نوشته های وبلاگ
    3
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

Post باز کردن اسکریپت با یک فایل متنی

سلام
    برای برنامه نویسان در حالتی که دسترسی خاصی ندارند و میخواهند جزئیات خاص از یک فایل را بررسی کرده و ادیت کنند بدون استفاده از ادیتور و در حالت ویرایش دستی در سیستم عاملی همانند ویندوز میتوانند روی فایل مورد نظر راست کلیک کنند و از قسمت Open With بطور مثال Word Pad را انتخاب کرده ، جزئیات را تغییر داده و فایل را ذخیره کنند.
    از اينکه آموزشهاي ما را دنبال ميکنيد و آنها را حتي با ذکر منبع کپي نميکنيد يا عين آن را باز نويسي نميکنيد بسيار سپاسگزاريم.
    مديريت سايت گيم سازان
    موفق باشيد.

راه اندازی رایگان سرور شما توسط ما

تبلیغات، خرید و فروش رایگان

کپی نکنید تا پیشرفت کنید ، یاد بگیرید علم بیاموزید به دیگران منتقل کنید تا دیگران از شما کپی کنن ، پس شما اجبارا از کسی کپی نکنید ، آدمای بزرگ پشتشون حرف هست ، حرف پشتت نباشه کوچیکی ، دشمن نداشته باشی کوچیکی ، بهت حسادت نکنن کوچیکی

یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

پاسخ : باز کردن اسکریپت با یک فایل متنی

سلام خسته نباشید من وقتی یک پلاگین برای مثال resetscore! رو با یک فایل کتنی notepad یا world pad باز میکنم کلا زبانش عجیب و غریبه چیکار کنم؟هم توی وی پی اس و هم کامپیوتر خودم

نوشته های وبلاگ
    3
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

پاسخ : باز کردن اسکریپت با یک فایل متنی

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi1125 نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید من وقتی یک پلاگین برای مثال resetscore! رو با یک فایل کتنی notepad یا world pad باز میکنم کلا زبانش عجیب و غریبه چیکار کنم؟هم توی وی پی اس و هم کامپیوتر خودم
    پلاگین حاصل عملیاتی ست که از کامپایل اسکریپت بدست آمده
    پس شما باید اسکریپت رو با یک فایل متنی باز کنید نه پلاگین رو

راه اندازی رایگان سرور شما توسط ما

تبلیغات، خرید و فروش رایگان

کپی نکنید تا پیشرفت کنید ، یاد بگیرید علم بیاموزید به دیگران منتقل کنید تا دیگران از شما کپی کنن ، پس شما اجبارا از کسی کپی نکنید ، آدمای بزرگ پشتشون حرف هست ، حرف پشتت نباشه کوچیکی ، دشمن نداشته باشی کوچیکی ، بهت حسادت نکنن کوچیکی

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)