سلام میهمان گرامی , اگر تا کنون ثبت نام نکرده اید در مرجع تخصصی گیم سازان ثبت نام کنید مطمئن باشید پشیمان نخواهید شد برای ثبت نام کلیک کنید مطمئنا تمام کاربران به فرومهایی میروند که مدیران از پس سوالات کاربران برآیند سایت گیم سازان با سالها تجربه در این امر شما را یاری خواهد کرد امیدواریم بعد از ثبت نام ساعات خوشی را در کنار یکدیگر سپری کنیم.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: مشکل server is not responding

یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

Question مشکل server is not responding

با سلام ، من با vps آلمان از طریق steamcmd سرور کانتر ۱.۶ رو ساختم و فایل amxxmod , metamod-p, dproto v0.9.548 رو هم نصب کردم و پورت های مورد نیاز را هم باز کردم (آخر پیام آورده شده)، از طریق دستور meta list در کنسول هم چک کردم همه چی ردیف هست. اما مشکل من اینه که زمانی که با کامپیوتر خودم در ایران از طریق نسخه های متفاوت cs 1.6 تلاش میکنم تا به سرور خودم وصل شم نمیتونم و انگار چنین سروری وجود نداره و ارور (server is not responding) میده بعد کلی تلاش وقتی vpn رو فعال کردم تونستم سرور رو پیدا کنم و واردش بشم و تو سرور هم همه چی تنظیم بود.بنظر شما مشکل چی میتونه باشه؟ شرکتی که بهم سرویس vps داده یه بار بنابه درخواست من ip جدبد داد و گفت هر دو ip سالم و تو ایران فیلتر نیستن و سرویس هم مشکلی نداره . نمیدونم چرا ؟ ؟
    من از اینترنت خانگی شاتل استفاده میکنم و یکی از دوستانم هم که از اینترنت ایرانسل استفاده میکرد هم همین شرایط را داشت فقط یکبار تونست سرور رو پیدا کنه اما نمیتونست واردشه.
    درضمن من از cswarzone هم استفاده کردم ولی باز هم همین مشکل وجود داشت.
    **open ports***
    udp:27000-27020
    tcp:27020-27050
    tcp:27015
    ویرایش توسط aref_j : 04-24-2020 در ساعت 12:18 AM

نوشته های وبلاگ
    3
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

پاسخ : مشکل server is not responding

نقل قول نوشته اصلی توسط aref_j نمایش پست ها
    با سلام ، من با vps آلمان از طریق steamcmd سرور کانتر ۱.۶ رو ساختم و فایل amxxmod , metamod-p, dproto v0.9.548 رو هم نصب کردم و پورت های مورد نیاز را هم باز کردم (آخر پیام آورده شده)، از طریق دستور meta list در کنسول هم چک کردم همه چی ردیف هست. اما مشکل من اینه که زمانی که با کامپیوتر خودم در ایران از طریق نسخه های متفاوت cs 1.6 تلاش میکنم تا به سرور خودم وصل شم نمیتونم و انگار چنین سروری وجود نداره و ارور (server is not responding) میده بعد کلی تلاش وقتی vpn رو فعال کردم تونستم سرور رو پیدا کنم و واردش بشم و تو سرور هم همه چی تنظیم بود.بنظر شما مشکل چی میتونه باشه؟ شرکتی که بهم سرویس vps داده یه بار بنابه درخواست من ip جدبد داد و گفت هر دو ip سالم و تو ایران فیلتر نیستن و سرویس هم مشکلی نداره . نمیدونم چرا ؟ ؟
    من از اینترنت خانگی شاتل استفاده میکنم و یکی از دوستانم هم که از اینترنت ایرانسل استفاده میکرد هم همین شرایط را داشت فقط یکبار تونست سرور رو پیدا کنه اما نمیتونست واردشه.
    درضمن من از cswarzone هم استفاده کردم ولی باز هم همین مشکل وجود داشت.
    **open ports***
    udp:27000-27020
    tcp:27020-27050
    tcp:27015
    سلام ، در حال حاظر شرایطی که فرمودید برای سرورهای خارج از ایران از لحاظ پینگ مناسب گیم سرور نیست و ممکنه مشکل همین بوده باشه ، در ضمن پروتکل udp مخصوص گیم هست پس میتونید پورت tcp رو ببندید

راه اندازی رایگان سرور شما توسط ما

تبلیغات، خرید و فروش رایگان

کپی نکنید تا پیشرفت کنید ، یاد بگیرید علم بیاموزید به دیگران منتقل کنید تا دیگران از شما کپی کنن ، پس شما اجبارا از کسی کپی نکنید ، آدمای بزرگ پشتشون حرف هست ، حرف پشتت نباشه کوچیکی ، دشمن نداشته باشی کوچیکی ، بهت حسادت نکنن کوچیکی

یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

وقت بخیر،من سرور رو برای خارجی ها زدم و به عنوان منبع درآمد روش فکر کردم اما الان میبینم تو ایران باید با vpn به سرور خودم وصل شم و چند تا از دوستای ایرانم هم این مشکل رو دارن.نمیدونم مشکلش دقیقا چیه و از کجاست درضمن نزدیک ۱۵ سرور گیم آلمان رو چک کردم که تقریبا نصف اونا هم همین مشکل رو داشتن و باید با vpn بهشون وصل میشدم.

نوشته های وبلاگ
    3
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط aref_j نمایش پست ها
    وقت بخیر،من سرور رو برای خارجی ها زدم و به عنوان منبع درآمد روش فکر کردم اما الان میبینم تو ایران باید با vpn به سرور خودم وصل شم و چند تا از دوستای ایرانم هم این مشکل رو دارن.نمیدونم مشکلش دقیقا چیه و از کجاست درضمن نزدیک ۱۵ سرور گیم آلمان رو چک کردم که تقریبا نصف اونا هم همین مشکل رو داشتن و باید با vpn بهشون وصل میشدم.
    سلام
    مشکل در لاگها نوشته میشه که باید تمام لاگهارو چک کنید
    مشکل به ترتیب میتونه اینا باشه
    dproto
    amxmodx
    metamod
    server
    os windows linux ...
    file configs
    aplications
    configs
    ram
    cpu
    hard
    ...
    players
    bots
    antivirus
    firewall
    موفق باشید

راه اندازی رایگان سرور شما توسط ما

تبلیغات، خرید و فروش رایگان

کپی نکنید تا پیشرفت کنید ، یاد بگیرید علم بیاموزید به دیگران منتقل کنید تا دیگران از شما کپی کنن ، پس شما اجبارا از کسی کپی نکنید ، آدمای بزرگ پشتشون حرف هست ، حرف پشتت نباشه کوچیکی ، دشمن نداشته باشی کوچیکی ، بهت حسادت نکنن کوچیکی

یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

سپاس 🌹

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)