سلام میهمان گرامی , اگر تا کنون ثبت نام نکرده اید در مرجع تخصصی گیم سازان ثبت نام کنید مطمئن باشید پشیمان نخواهید شد برای ثبت نام کلیک کنید مطمئنا تمام کاربران به فرومهایی میروند که مدیران از پس سوالات کاربران برآیند سایت گیم سازان با سالها تجربه در این امر شما را یاری خواهد کرد امیدواریم بعد از ثبت نام ساعات خوشی را در کنار یکدیگر سپری کنیم.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: Hlds

یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

Hlds

سلام من HLDS باز میکنم استارت که میزنم زودی بسته میشه چرا ؟

اگه AmxMoDmenu نصب نکنم باز میشه

نوشته های وبلاگ
    3
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

پاسخ : Hlds

نقل قول نوشته اصلی توسط omidruffian نمایش پست ها
    سلام من HLDS باز میکنم استارت که میزنم زودی بسته میشه چرا ؟

اگه AmxMoDmenu نصب نکنم باز میشه
    روی یک سروری که دست نخورده باشه اگر پارامترهای شرتکات و server.cfg پیش فرض باشه یا اینکه درست وارد شده باشه این مشکل بوجود نمیاد ، حتما مودهای دیگه ای رو نصب کردید که تداخل بوحود آورده ، دیگه یواش یواش خودتون باید کانفیگر بشید

راه اندازی رایگان سرور شما توسط ما

تبلیغات، خرید و فروش رایگان

کپی نکنید تا پیشرفت کنید ، یاد بگیرید علم بیاموزید به دیگران منتقل کنید تا دیگران از شما کپی کنن ، پس شما اجبارا از کسی کپی نکنید ، آدمای بزرگ پشتشون حرف هست ، حرف پشتت نباشه کوچیکی ، دشمن نداشته باشی کوچیکی ، بهت حسادت نکنن کوچیکی

یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

سلام
    شما نمیتونید فیکس کنید ؟.

یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

سلام خسته نباشید . آقای عزیز شما یک پلاگینی ریختید که مودل داشته و مدل رو روی سرور نزاشتید
    نظر من اینه که باید تمام پلاگین ها را یکی بردارید و بزارید تا درست شه اگه نشد بگویید که نرمه افزار Hlds Eror Fixer رو بزارم فقط در صورتی این نرمه افزار جواب میده که پلاگینی نداشته باشید که مدلشو نریختید
    دوست آن باشد که گیرد دست دوست !

یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

سلام **********
    من کارای که کردیو انجام دادم نشد
    بعد من از قبلش hlds رو باز میکردم به مشکلی بر نمیخوردم الان اینجور شده یبار سرور مجازی رو ریستارت دادم
    بعدش رفتم باز کنم نشد.

نوشته های وبلاگ
    3
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

Post پاسخ : Hlds

نقل قول نوشته اصلی توسط omidruffian نمایش پست ها
    سلام **********
    من کارای که کردیو انجام دادم نشد
    بعد من از قبلش hlds رو باز میکردم به مشکلی بر نمیخوردم الان اینجور شده یبار سرور مجازی رو ریستارت دادم
    بعدش رفتم باز کنم نشد.
    سلام
    همیشه یه بکاپ از آخرین سرور کانفیگ شده داشته باش که موقع نیاز ریستور کنی تا از اول مجبور نباشی کانفیگ کنی
    کانفیگ کردن ینی یکی یکی پلاگینارو نصب ، کامندها و پارامترهارو تست و رفع باگ کردن و بعد رفتن سراغ پلاگین بعدی ، نه اینکه همه پلاگینارو با هم بریزی رو سرور ، این پلاگینا باگ دارن دوست من ، بخاطر همین این مشکلات پیش میاد ، باید فیکس بشن

یکی از دوستان هم لطف کردن جواب دادن که شما توجه نکردید
    نقل قول نوشته اصلی توسط mikaeel نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید . آقای عزیز شما یک پلاگینی ریختید که مودل داشته و مدل رو روی سرور نزاشتید
    نظر من اینه که باید تمام پلاگین ها را یکی بردارید و بزارید تا درست شه اگه نشد بگویید که نرمه افزار Hlds Eror Fixer رو بزارم فقط در صورتی این نرمه افزار جواب میده که پلاگینی نداشته باشید که مدلشو نریختید

راه اندازی رایگان سرور شما توسط ما

تبلیغات، خرید و فروش رایگان

کپی نکنید تا پیشرفت کنید ، یاد بگیرید علم بیاموزید به دیگران منتقل کنید تا دیگران از شما کپی کنن ، پس شما اجبارا از کسی کپی نکنید ، آدمای بزرگ پشتشون حرف هست ، حرف پشتت نباشه کوچیکی ، دشمن نداشته باشی کوچیکی ، بهت حسادت نکنن کوچیکی

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)