سلام میهمان گرامی , اگر تا کنون ثبت نام نکرده اید در مرجع تخصصی گیم سازان ثبت نام کنید مطمئن باشید پشیمان نخواهید شد برای ثبت نام کلیک کنید مطمئنا تمام کاربران به فرومهایی میروند که مدیران از پس سوالات کاربران برآیند سایت گیم سازان با سالها تجربه در این امر شما را یاری خواهد کرد امیدواریم بعد از ثبت نام ساعات خوشی را در کنار یکدیگر سپری کنیم.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: Iv mp

یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

Talking Iv mp

یه فایل کامل سرور T4 ivmp میخوام (ماشین و ... به سلیقه خودم باشع)
    گیم مود rpg هرکی میتونه بسازه قیمت بده!

نوشته های وبلاگ
    3
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

پاسخ : Iv mp

نقل قول نوشته اصلی توسط mamadbax نمایش پست ها
    یه فایل کامل سرور T4 ivmp میخوام (ماشین و ... به سلیقه خودم باشع)
    گیم مود rpg هرکی میتونه بسازه قیمت بده!
    علی عبادی قبلا فعال بود الان نمیدونم

http://forum.gamesazan.ir/members/ali_ebadi.html

راه اندازی رایگان سرور شما توسط ما

تبلیغات، خرید و فروش رایگان

کپی نکنید تا پیشرفت کنید ، یاد بگیرید علم بیاموزید به دیگران منتقل کنید تا دیگران از شما کپی کنن ، پس شما اجبارا از کسی کپی نکنید ، آدمای بزرگ پشتشون حرف هست ، حرف پشتت نباشه کوچیکی ، دشمن نداشته باشی کوچیکی ، بهت حسادت نکنن کوچیکی

یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

:/ اخرین بازدیدش برا قرن اتش خاراس:|
    نیست راه های ارتباطیشم اصلا نمونده:[ گمونم باید یکی دیگه پیدا کنم

نوشته های وبلاگ
    3
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط mamadbax نمایش پست ها
    :/ اخرین بازدیدش برا قرن اتش خاراس:|
    نیست راه های ارتباطیشم اصلا نمونده:[ گمونم باید یکی دیگه پیدا کنم
    بهش ایمیل بفرست، احتمالا جواب بده ، ولی کانفیگر زیاده ، تو انجمن gta باید دنبالش بگردی

کپی نکنید تا پیشرفت کنید ، یاد بگیرید علم بیاموزید به دیگران منتقل کنید تا دیگران از شما کپی کنن ، پس شما اجبارا از کسی کپی نکنید ، آدمای بزرگ پشتشون حرف هست ، حرف پشتت نباشه کوچیکی ، دشمن نداشته باشی کوچیکی ، بهت حسادت نکنن کوچیکی

یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

qqq
    ویرایش توسط parsaw_shshsh : 06-20-2020 در ساعت 09:28 PM

یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط ********-GS نمایش پست ها
    بهش ایمیل بفرست، احتمالا جواب بده ، ولی کانفیگر زیاده ، تو انجمن gta باید دنبالش بگردی
    سلام دوست عزیز
    میخواستم بگم که ادم تو کارش خیلی با حرف مردم تحت تاثیر قرار میگیره و شما هم از موفقیت کنار رفتید
    من کارتون رو تحصین میکنم و میگم کارشما عالیه و اگه ادامه بدین به جاهای بزرگی میرسید
    برگردید و دوباره به اموزشاتون ادامه بدید
    من خودم به شخصه مدیونتونم و از وقتی گیم سازان شروع کرده به فعالیت من هم یکی از ممبراتون بودم و استفاده میکردم

#با_قدرت_برگردید_:)

دوستتون داریم

نوشته های وبلاگ
    3
    یاد شده
    در 0 پست
    برچسب زده شده
    در 0 تاپیک

نقل قول نوشته اصلی توسط parsaw_shshsh نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    میخواستم بگم که ادم تو کارش خیلی با حرف مردم تحت تاثیر قرار میگیره و شما هم از موفقیت کنار رفتید
    من کارتون رو تحصین میکنم و میگم کارشما عالیه و اگه ادامه بدین به جاهای بزرگی میرسید
    برگردید و دوباره به اموزشاتون ادامه بدید
    من خودم به شخصه مدیونتونم و از وقتی گیم سازان شروع کرده به فعالیت من هم یکی از ممبراتون بودم و استفاده میکردم

#با_قدرت_برگردید_:)

دوستتون داریم
    سلام
    این اطلاعات فارسی هست و برگرفته از سایتهای قبلی که وجود دارن و البته انجمن forums.alliedmods.net و خیلی از سایتهایی که در این ضمینه فعالیت میکنن ، بطور کلی من بیشتر منابع cs 1.6 رو حفظ کردم و بیشتر روی css v34 و csgo مانور دادم

برای اولینبار آموزشایی رو دادم که باعث شد این سرورها تو ایران زیاد بشن ، به نفع کاربران عادی و البته به نفع ادمینهای قدیمی و به ضررشونم شد چون باید چیزایی رو ارائه میدادن که کاربران معمولی بلد نیستن

نتیجه : هزینه بدون سود ، دشمنی ، ناسزا

تجربه این سالها : اینکار فایده نداره ، الان حتی وبهاستینگ هم بدرد نمیخوره چون دشمنی توش زیاده ، زمانی دشمن زیاد میشه که کاربرا این چیزارو یاد بگیرن ، چون رقیب میشن و بعد حملات اینترنتی انجام میدن ، من خودم وقتی تو انجمنهای فارسی در گذشته فعالیت میکردم و ادمین بودم این حس رو داشتم متاسفانه ، اما الان هم پشیمونم هم خوشحال ، پشیمون از اینکه قدر بودن در کنار فول ادمینهای قدیمی رو ندونستم و یه حس حسادت هم داشتم اما دشمنی نداشتم بلکه دوسشونم داشتم چون ازشون یاد گرفتم و اون اطلاعاتو وارد انجمن خودم کردم ، خوشحالم از اینکه به کاربرا چیزایی رو یاد دادم شاید باعث بشه برنامه نویس بشن و سطح برنامه نویسی تو ایران بهتر و بهتر بشه

من بخاطر یادگیری برنامه نویسی کانتر با سینتکس آشنا شدم ، این راهو ادامه دادم و الان 6 سالی میشه که این اطلاعات رو حفظ کردم تا نسلای آینده ازشون استفاده کنن

مشکل کشور ما الان زبان هست ، رفته رفته نسلهای آینده دیگه نیازی به گیم سازان ندارن چون زبان انگلیسی رو بلدن ، پس دیگه نیازی به این اطلاعات فارسی نیست

شاید باورت نشه دوست عزیز ، دنیا خیلی زود نتیجه کاراتو بر میگردونه ( البته من کاری نکردم فقط اطلاعات قبلی هارو فقط cs 1.6 رو بخاطر ارضای نفسم بعد از بسته شدن اون سایتها و بخاطر حس ریاست این انجمن تا الان اینجارو با هزینه سالیانه 500 تومن در یک سرور نیمه اختصاصی VDS OVH فرانسه نگه داشتم )

دنیا خیلی زود عوض میشه و پیشرفت میکنه

من اینجا لینوکس و برنامه نویسی رو آموختم ، همش بخاطر کانتر بود اما بازم کافی نبود ، دنیای کانتر دنیای خودشو داره دنیای لینوکس ،برنامه نویسی و ... هم دنیای خودشونو دارن

موفق باشید

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)